Skocz do zawartości

serwis 4x4 silnik 6.5 GM


jzabijak

Rekomendowane odpowiedzi

bry,

mam pytanie, gdzie w pobliżu Wa-wy (lub Częstochowy), można znaleźć serwis 4x4, który będzie kojarzył silniki General Motors 6.5 v8 diesel (zamontowany w patrolu y61).

Ostatnimi czasy zaczął bardziej kopcić (brdziej niż zwykle :hehe:) + do ogarnięcia kilka tematów, typu klimatyzacja i webasto.

Chodzi o ludzi, którzy w ogóle, ogarniają i znają ten zestaw.

 

coś, ktoś?

poproszę

kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jzabijak napisał:

Chodzi o ludzi, którzy w ogóle, ogarniają i znają ten zestaw.


Tanio nie będzie...

Karłowicz 4x4, Michałów Reginów pod Warszawą. Chyba protoplasta w Polsce jeżeli chodzi o 6.5 V8 GM w Parchach. Patrole robią kompleksowo.

BTW pokaż swoje auto, z Twoich postów o lakierniku na Tarcho wnioskuję, że jesteśmy sąsiadami :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie tego Pana chciałem ominąć :facepalm: i nie chodzi tu o koszty,

autko było u Niego niedawno 2x, a problemów przybywa od zwykłego przejazdu po asfaltowej drodze,

 

 

PS

sąsiadami jesteśmy, ale autko należy do moje brata, na codzień stoi na wsi, gdzieś 20 km za warszawą,

w chwili obecnej autko jest na pustyni, 3500 kilometrów stąd :phi:

 

odgrzebę jakieś zdjęcie to wrzucę,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jzabijak napisał:

właśnie tego Pana chciałem ominąć :facepalm: i nie chodzi tu o koszty,

Empirycznie nie doświadczyłem jak u niego z jakością usług, była to pierwsza myśl przy DD 6.5 GM.

Możesz zapytać chłopaków chester&wasyl garage. Robią AMcary, co prawda płaskie ale może silnik nie jest im obcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Bravus napisał:

Empirycznie nie doświadczyłem jak u niego z jakością usług, była to pierwsza myśl przy DD 6.5 GM.

...i bardzo dobra była ta pierwsza myśl. Mam znajomego w pracy, który robi u Niego nawet żarówki w reflektorach i jest zadowolony (Patrol z 4.2T). Więc chyba nie ma reguły.

 

odgrzebałem takie oto:

351210_small.png.766ce70ef6c7cfbcbc36f1d939d2fcd2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.