Skocz do zawartości

Cinquecento Sporting Żółtek


dzido111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym przedstawić swojego Żółtka. Ze względu na sentyment do CCS Szukałem sportinga do postawienia w garażu żeby cieszył oko i się znalazł. Oryginał CCS w oryginalnym lakierze bez żadnej rudej ani na karoserii ani na podwoziu ani w bagażniku. Jeden właściciel od nowości Pani '42 rocznik. Przebieg teraz 95 kkm. Skóra na kierownicy i gałce zmiany biegów w ładnym stanie tapicerka również nigdzie nie jest poprzecierana :) I co najważniejsze full opcja wyposażenia: klimatyzacja, poducha powietrzna, elektryka szyb i centralny zamek :) wszystko sprawne :). Sami oceńcie czy warto był go kupić :)

IMG_20180109_145919.jpg

IMG_20180109_145937.jpg

IMG_20180109_145959_HDR.jpg

IMG_20180109_150007_HDR.jpg

IMG_20180109_150016_HDR.jpg

IMG_20180109_150021_HDR.jpg

IMG_20180109_150031_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że się podoba.

Cena uzależniona jest najczęściej od sprzedawcy :) i od tego ile jest wstanie zapłacić kupujący.

A ile zapłaciłem wolał bym nie zdradzać :) ale w moim przekonaniu niedrogo.

W CCS zmieniłem rozrząd, wszystkie płyny, przewody gumowe hamulcowe i cieczy chłodzącej tak profilaktycznie bo miałem z zapasów nowe, odgrzybianie klimy i sprawdzenie poziomu czynnika, wydech bo miałem też nowy ASO i felgi zmieniłem na 14" wzór CCS od Temperówki bo mi się CCS na nich bardziej podoba (fabryczne pozostawiłem w garażu). Założyłem nowe fabryczne emblematy i zabezpieczyłem go antykorozyjnie w firmie Krown.

Jestem mega zadowolony

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

OK minęła chwila czasu i udało mi się doprowadzić do wersji takiej jaką miałem wcześniej :)

1. Silnik 1.4 16V skrzynia 6 biegowa krótka (dzięki Tomek z TRS za włożoną pracę :) ) klima działa nadal :)

2. Filce wygłuszające bagażnika i drzwi

3. Nowe lampy przód

3. I najważniejszy nieosiągalny rarytas :) elektrycznie uchylane szyby tył dedykowane do Cinquecento :) produkowane w latach 90 przez polskie rzemiosło firmę autofilter :)

IMG_20180225_094216.jpg

IMG_20180309_181851.jpg

IMG_20180225_094121.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie miałem okazji ich kupić mimo tego że przeglądam ogłoszenia :) najważniejsze że są :) i CCS jest w full opcji :):):) tak jak chciałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.