Skocz do zawartości

GOODYEAR 215/65 R16 98H VECTOR 4SEASONS SUV G2 FP - zabkuja


TWENTIS

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, też nie mam najlepszych wspomnień po tych oponach. Szybko zaczęły hałasować a do tego wyważenie ich też było nie lada wyzwaniem.

Za to naprawdę dobrze się sprawowały zarówno latem, jak i zimą, najlepiej ze wszystkich wielosezonówek, jakie do tej pory miałem na samochodach (a trochę się ich przewinęło - na uniwersalnych jeżdżę od 9 lat, w 4 samochodach - to wypróbowałem z 7 różnych rodzajów :-) ).

Więc - coś za coś.

 

Za przyzwoity kompromis między właściwościami jezdnymi a ciszą uważam Vredesteiny, poza delikatnym piskiem na mokrym - ale to nie przeszkadza w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po około 12 tys km (opony z marca 2017) wszystkie 4 maja zabki. Geometria ok amorki 80%, auto naped staly 4x4.
Zaczely halasowac w polowie grudnia.
Myslaem ze lozysko
Zalamka

Mam 205 55 16 w maździe3, kupione z autem. Ja przejechałem 9kkm, większość po mieście i jest super; przednie Mają już tylko 4mm i na zimę kupię nowe bo warto.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.