Skocz do zawartości

Do właścicieli Corsy D


Andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 12.01.2018 o 20:20, Gregor_BS napisał:

Pokaż dokładnie o które miejsce ci chodzi to zrobię.

Chće zobaczyć jak jest założona ta uszczelka rantowa na podszybiu. Czy najpierw są dwie części podszybia skręcone i póżniej zakładana uszczelka? Bo umnie ktoś to demontował i nie tak chyba złozone bo leje się woda :(

 

 

podszybie-europejskie-opel-corsa-d-inne-czesci-5118591981.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelka powinna być włożona pod ten plastik z podszybia. Poniżej masz zdjęcie. Gumę z uszczelki lekko odchyliłem żebyś dokładnie to obejrzał.

Miałem 2 corsy i każda miała tak założoną. W podszybiu gdzieś tak na środku są 2 otwory, jednak w obu przypadkach nie były niczym skręcone.

Poczałkowo myślałem że ktoś coś grzebał ale w drugiej też nie miałem.

W razie czego pisz.

 

20180119_191957.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.01.2018 o 19:26, Gregor_BS napisał:

Uszczelka powinna być włożona pod ten plastik z podszybia. Poniżej masz zdjęcie. Gumę z uszczelki lekko odchyliłem żebyś dokładnie to obejrzał.

Miałem 2 corsy i każda miała tak założoną. W podszybiu gdzieś tak na środku są 2 otwory, jednak w obu przypadkach nie były niczym skręcone.

Poczałkowo myślałem że ktoś coś grzebał ale w drugiej też nie miałem.

W razie czego pisz.

 

 

Czyli gumowa uszczelka powinna być włożona między ten plastik z podszybia a ten z dołu od komory silnika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Włozyłem uszczelkę między dwie cześci podszybia. Lałem wodę z butelki po szybie i teraz woda rozpływa się na boki i gdzieś na grodź. Można powiedzieć że problem rozwiązany. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.