Skocz do zawartości

Kia Ceed - kierownica


Rekomendowane odpowiedzi

Witam z kącika obok mam na oku Ceed'a ale nie podoba mi sie stan kierownicy do przebiegu. Niby ma 141 tyś przebiegu a kiera wygląda o wiele gorzej jak po 272 tyś w mojej Vectrze  Widziałem Fabie po 110 tyś z podobnym stanie kierownicy nie wiem czy TTTM czy po prostu odkręcony licznik. A może ktoś ma dostęp aby po VIN'ie sprawdzić  historię ??????    U5YHM511ADL029129

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z kącika obok mam na oku Ceed'a ale nie podoba mi sie stan kierownicy do przebiegu. Niby ma 141 tyś przebiegu a kiera wygląda o wiele gorzej jak po 272 tyś w mojej Vectrze  Widziałem Fabie po 110 tyś z podobnym stanie kierownicy nie wiem czy TTTM czy po prostu odkręcony licznik. A może ktoś ma dostęp aby po VIN'ie sprawdzić  historię ??????    U5YHM511ADL029129
Zdjęcie jakieś? Miałem ceed i viki Ć do niecalych 200kkm to mógłbym coś powiedzieć.
Generalnie, jak pamiętam, zużycie porównywalne. Inne materiały i tak na oko mówię.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wpadłem na to aby fotkę strzelić wygląda to mniej więcej tak jakby po całym obwodzie była przetarta papierem ściernym i lakier schodził to znaczy ta błyszcząca warstwa. Kiera jest podgrzewana ...może to ma wpływ na taki stan. Na fotelu kierowcy na boczku siedziska i oparcia (welur) widoczne ślady wsiadania i wysiadania, nie ma dziur ale tapicerka jest dosyć mocno zagnieciona i przytarta. Kumpel parę lat temu przyprowadził z Niemiec Vectrę B z przebiegiem 140kkm tam na kierownicy i fotelu(welur) nie było praktycznie żadnych śladów zużycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wpadłem na to aby fotkę strzelić wygląda to mniej więcej tak jakby po całym obwodzie była przetarta papierem ściernym i lakier schodził to znaczy ta błyszcząca warstwa. Kiera jest podgrzewana ...może to ma wpływ na taki stan. Na fotelu kierowcy na boczku siedziska i oparcia (welur) widoczne ślady wsiadania i wysiadania, nie ma dziur ale tapicerka jest dosyć mocno zagnieciona i przytarta. Kumpel parę lat temu przyprowadził z Niemiec Vectrę B z przebiegiem 140kkm tam na kierownicy i fotelu(welur) nie było praktycznie żadnych śladów zużycia.
Ten welur jest słaby i sie wyciera, materiał też taki sobie i widać zużycie - widziałem takie cuś przy około 160kkm, kierowca poniżej 80kg.
Dla porównania VC wyglądała duuuuzo lepiej.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

To jest normalne w Ceed.

Miałem kiedyś służbową po lifcie bodajże z 2009 roku i przy przebiegu ~ 80-90 tysi kiera wyglądał jakby auto przejechało z 300 kkm. Masakra po prostu. 

Dlatego do końca nie sugeruj się stanem tej kierownicy. Jak kupisz to sobie obszyj porządną skórą i będzie Pan zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.