Skocz do zawartości

Szukam dobrego mechanika w łodzi


Sabaticon

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Podpowiedzcie proszę gdzie serwisujecie wasze auta, poszukuję dobrego mechanika. Mam fiata bravo 1.9 TD 100KM z 97 i parę usterek.

Możecie mi kogoś polecić

z góry dziękuję

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:), widzę że nikt nie potrzebuje mechaników w dzisiejszych czasach, to dobra wiadomość, wynika z tego stare fiaty się nie psują , z wyjątkiem mojego :).

Pogrzebałem jednak w necie i znalazłem taki wpis, może się to komuś przyda jak by przypadkiem jego fiat padł , niemożliwe ale ... :)

 

 

Witam znam kilka mechaników w Łodzi!!! 
- na Włókniarzy na przeciwko stadionu orła jest warsztat fiata robia nawet niezle ale nie wiem jak z cenami (robia chyba wszystko nawet kontrole instalacji gazowej) 
- Na Senatorskiej nie wiem jak to wytłumaczyć jest to na poczatku tej ulicu od strony Piotrkowskiej nie od strony Przedzalnianej ( robia w miare dobrze ale czasami biora za duzo pieniedzy i robia wszystko) 
- Torfowa 24 jest to w okolicach rudy bylem raz sie tylko cos zapytac wszytsko mi wytlumaczyli i nawet odradzili mi drozsza opcje ale slyszalem od kolegow ze robia nawet dobrze 
- Rycerska, jest tam kilka mechanikow (polecam tez od Peugota), ale jest tez od Fiatow, jak sie wjedzie w ta ulice od strony Tuszyńskiej to bedzie po prawej stronie gdzies tak z 200-300m Byłem tam 2 razy i sie nie zawiodlem, wymienili mi sprzeglo i polosie za 800zl nie wiem czy drogo czy tanio ale bylo wszytsko ok, przy okazji zrobili mi ogledziny calego samochodu i powiedzieli co jest na rzeczy!!! Z tego co wiem to robia wszystko, maja nawet komputer do podlaczenia, 
- MOJ FAWORYT mechanik na ulicy Błońskiej przy Wróblewskiego, mozna powiedziec, ze na przeciwko Castoramy. Tylko jest tam kilku mechanikow, ten moj jest pierwszy z prawej strony (niebieska przesuwana brama!!! 
Opowiem cos o nim!!! 
Ja robie samochody u niego juz od 7 lat i nigdy sie nie zawiodlem, tata robi u niego juz 15 lat i podobne wrazenia!!!! 
Jest to mechanik starej daty, pod zadnym pozorem nie zrazajcie sie jego zachowaniem i ogolnym wizerunkiem warsztatu!!! Nie jest to nowoczesny serwis, nie ma podnosnikow najnowszej generacji itp Gosciu kladzie tekture podnosi samochod na lewarku i jedzie z robota!!! Jedziesz do niego mowisz ze to i to puka a to chcesz wymienic i na drugi dzien masz samochod do odbioru!!!! Przyklad: w piatek tydzien temu wymienialem u niego linke hamulca recznego z 2 stron, cylinderek z 1 strony, jakis rozwieracz w hamulcach z 1 strony i uszczelnial mi skrzynie bo troche z niej kapalo!!! Wszystko mialem zrobione na drugi dzien zaplacilem 370zl!!! 
Gosciu jest troche oschly bo jak mu powiesz ze stuka tu i co to moze byc to odpowie no nie wiem moze byc to i to ale zostawiasz i jest zrobione!!! 
Mechanik to Pan Grzesiek podam nr do niego 506157224!!! 
A u niego robilem wszystko silnik, uklad chlodzenia, hamulce, elektryke jest tam nawet blacharz ale z jego uslug nie skorzystalem!!!1 Jedynie co to nie ma komputera zeby podpiac pod silnik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.