Skocz do zawartości

Sprężyny Eibach


hamerg

Rekomendowane odpowiedzi

Tak krótko. Czym różni się zestaw sprężyn od cieniasa od tych do seja? Sa dwa różne numery zestawów Eibacha .A jedyna odpowiedzią od producenta jest informacja ze to jest do innych samochodów. Czy jakieś różnice twardości albo co innego? Może te do cieniasa są bardziej miękkie z uwagi na to że silniki 0.7 I 0.9 są lżejsze a w seju były tylko 0.9 i 1.1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest tak przypadkiem że eibach produkuje sprężyny pod dany model ( pomimo że to rozwinięcie modelu a zawias ten sam) żeby w katalogu występowały pod swoim numerem. Spotkałem się kiedyś z amorami do CC bodajże jakiejś firmy nade in UK ( sportowe itp) były takie same praca skok itp ale każdy pod innym numerem bo były produkowane pod auto ( A+A , B+B , pomimo tego że A=B )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że tak jest. Wcale nie zaprzeczam ale info od producenta mimo mojego pytania o różnicę było tylko ze to do innych modeli. Dlatego zadałem to pytanie tutaj. Wiem że zawiasy generalnie sa takie same ale czy czasem nie ma jakiejś małej różnicy?

Wysłane z mojego LG-K220 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo często tak jest że takie same części mają różne numery w zależności od modelu do jakiego producent je dedykuje. Nie ma żadnych powodów, żeby te sprężyny były inne jeśli chodzi o twardość. Argument o silnikach jest nietrafiony, zapomniałeś, że w cc też były silniki 1.1 (sporting).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.