Skocz do zawartości

Auto dla szwagra


ppmarian

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory był/jest w posiadaniu:

 

ProCeed 2.0d manual

Octavia RS tsi dsg kombi

LEONA CUPRA 280 dsg kombi

 

Czas na zmianę (leasing)

 

Nowe musi byc:

4x4

do 200kPLN brutto a jak bedzie zadadne to mozna delikatnie przekroczyc

nie wolniejsze od Cupry

kombi lub sedan

automat

Raczej nie vag (miał przygody i w octavi i w leonie)

 

Jest po jazdach:

q50 hybrid - mimo ze idzie to wyprany z emocji i poza budzetem

Nowa cupra 4x4 - wszyko ok tylko ze vag...

Levorg - jak byl 2.0 to nie szukalby dalej bo jest idealny poza za slabym 1.6

Impreza - boi sie ze zmęczy go manual i twardy zawias. Ale kierując sie tylko emocjami to 100% kandydat

A4 2.0tsi Q - to samo co leon a drozej

F30 330xi po doposażenie mocno poza buzdzetem

Superb 280 VAG + za duża krowa

Golf R - VAG + bezpluciowy

 

Jest umówiony na jazdę:

Stingerem

CLA 45AMG

 

 

Co jeszcze?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mocne Premium z 4x4 i automatem za mało o 50tys. 
 
AR veloce.

Nie musi byc premium
AR odpada. Nie bo nie

Jakby foka rs byla kombi i automat
Jakby inpreza sti miala automat
Jakby levorg byl w specyfikacji JP czyli 2.0 300KM
Jakby VAG byl godny zaufania (szwagier ma dosyc korzystania z gwarancji chce bezawaryjne auto)

Jakby babcia miała wąsy...

Nadzieja w Kijance i AMG

Moze jeszcze S60 T6 AWD podobno sa mega rabaty bo model schodzacy


wysłane z tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ppmarian napisał:


Nie musi byc premium
AR odpada. Nie bo nie

Jakby foka rs byla kombi i automat
Jakby inpreza sti miala automat
Jakby levorg byl w specyfikacji JP czyli 2.0 300KM
Jakby VAG byl godny zaufania (szwagier ma dosyc korzystania z gwarancji chce bezawaryjne auto)

Jakby babcia miała wąsy...

Nadzieja w Kijance i AMG

Moze jeszcze S60 T6 AWD podobno sa mega rabaty bo model schodzacy


wysłane z tel.
 

Niech idzie do BMW i popyta o biznes line. 

 

Na 330ix powinno wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, sdss napisał:

Niech idzie do BMW i popyta o biznes line. 

 

Na 330ix powinno wystarczy.

Własnie - w BMW jak ktoś potrafi gadać, to w ofercie dla biznesu można duużo wytargować. Cenami cennikowymi dla ludzi z ulicy, nie się co sugerować.

Druga spraw a- jesienią wjeżdża nowa 3 i będą większe rabaty na obecną (nawet egzemplarze do produkcji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Manx napisał:

Własnie - w BMW jak ktoś potrafi gadać, to w ofercie dla biznesu można duużo wytargować.

Druga spraw a- jesienią wjeżdża nowa 3 i będą większe rabaty na obecną (nawet egzemplarze do produkcji)

Teraz daja 29tys od reki na 3, na GT 40tys. Za 200 X4 idzie też kupić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, sdss napisał:

Teraz daja 29tys od reki na 3, na GT 40tys. Za 200 X4 idzie też kupić. 

Ładnie rabaty :ok:

Czsaem dzięki temu wychodzi na to, że BMW nie jest drogie w porówanniu z VW, Mazdą czy innymi. Cena cennikowa odstrasza, ale jak dadzą rabat, podliczy się, że w cenie są przegldy, a w "nie-premium" za przeglądy sie płaci, to okazuje się, że BMW nie jest tak drogie jakby się mogło wydawać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ppmarian napisał:

Nadzieja w Kijance i AMG

nie wiem czy jakkolwiek przyda się moja opinia ale zwykłe cla jak dla mnie ma po prostu mało miejsca w środku i jest za twarde. Nie wiem co oni pokombinowali w tym MB ale nawet W212 jest sporo mniej komfortowy od W211 nie wspominając o W210 i W124, które po prostu płyną. W takim aucie trochę to nie przystoi. CLA jechałem nowym dwa razy, W212 z przebiegiem ok. 80 tys.km parę razy. 

 

Może niech szwagier pojeździ chwilę dłużej tym amg jeżeli się spodoba bo również wg mnie ma za głośny wydech - niestety nie wiem jak jest w środku, w zwykłym cla jest w miarę cicho:ok: co innego jak autem się człowiek przejedzie okazjonalnie a co innego jeździć tym na co dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ppmarian napisał:


Nie musi byc premium
AR odpada. Nie bo nie

Jakby foka rs byla kombi i automat
Jakby inpreza sti miala automat
Jakby levorg byl w specyfikacji JP czyli 2.0 300KM
Jakby VAG byl godny zaufania (szwagier ma dosyc korzystania z gwarancji chce bezawaryjne auto)

Jakby babcia miała wąsy...

Nadzieja w Kijance i AMG

Moze jeszcze S60 T6 AWD podobno sa mega rabaty bo model schodzacy


wysłane z tel.
 

za mało gość ma kasy na takie wybrzydzanie, w tej cenie i nadwoziu rządzi VAG

może lex? Tylko nie jest jakiś super mocny no i demo

https://www.otomoto.pl/oferta/lexus-is-300h-f-sport-bsm-fuji-i-kl-f-led-czujniki-demo-lexus-krakow-fv-ID6zuJea.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2018 o 08:48, ppmarian napisał:

Co jeszcze?

 

 

 

 

"Prawie" kombi...:

https://www.otomoto.pl/oferta/infiniti-qx70-3-7-s-premium-2017r-ID6zosIK.html#ae329976db

 

Minusy o których wiem:

- ciasne,

- mały bagażnik,

- leciwy model.

Nigdy nie jeździłem, ale zawsze bardzo mi się to auto podobało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, jacob24 napisał:

nie wiem czy jakkolwiek przyda się moja opinia ale zwykłe cla jak dla mnie ma po prostu mało miejsca w środku i jest za twarde. Nie wiem co oni pokombinowali w tym MB ale nawet W212 jest sporo mniej komfortowy od W211 nie wspominając o W210 i W124, które po prostu płyną. W takim aucie trochę to nie przystoi. CLA jechałem nowym dwa razy, W212 z przebiegiem ok. 80 tys.km parę razy. 

 

Może niech szwagier pojeździ chwilę dłużej tym amg jeżeli się spodoba bo również wg mnie ma za głośny wydech - niestety nie wiem jak jest w środku, w zwykłym cla jest w miarę cicho:ok: co innego jak autem się człowiek przejedzie okazjonalnie a co innego jeździć tym na co dzień

 

Dodam od siebie że jak wziąłem na jazdy A200 to na niezbyt równej drodze cały czas telepał się tablet, nie wiem, może ktoś nie zwraca na to uwagi, ale ja bym dostał szału na dłuższej trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jakkolwiek przyda się moja opinia ale zwykłe cla jak dla mnie ma po prostu mało miejsca w środku i jest za twarde. Nie wiem co oni pokombinowali w tym MB ale nawet W212 jest sporo mniej komfortowy od W211 nie wspominając o W210 i W124, które po prostu płyną. W takim aucie trochę to nie przystoi. CLA jechałem nowym dwa razy, W212 z przebiegiem ok. 80 tys.km parę razy. 
 
Może niech szwagier pojeździ chwilę dłużej tym amg jeżeli się spodoba bo również wg mnie ma za głośny wydech - niestety nie wiem jak jest w środku, w zwykłym cla jest w miarę cicho:ok: co innego jak autem się człowiek przejedzie okazjonalnie a co innego jeździć tym na co dzień

Dzieki za uwage.

On już prawie zadatkował STI po jedzie próbnej ale szybko go na ziemie wprowadziłem żeby ochłonął bo tym autem rocznie bedzie robić 30kkm z czego ponad polowa w mieście i jego lewa noga nie bedzie z tego zadowolona :)

wysłane z tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ppmarian napisał:

 


byłoby idealnie ale
Tylko nowe. Z pełną gwarancją.

wysłane z tel.
 

 

BMW 330xi z rabatem 20 % da się kupić. Myślę że za 250 tyś da się coś przyzwoitego skonfigurować :ok: albo szukac z wyprzedazy 2017

A może coś większego np A6 Tfsi z rabatem 28 % ? Też fajna wersję można zbudować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update

 

Volvo mega ciasne z tyl. Gorzej niz w obecnym Leonie. Ale rabat mega -27%

 

Singer jest absolutnie mega!!!! Po jazdach próbnych szwagier i ja jestesmy zachwycenj (mam porownanie do mocnegi i swiezego BMW - auto bije pod każdym względem f10 550xd). Przyczepić sie do ilości miejsca na głowę z tyłu i niepokoją wartości spalania średniego z kompa. Mam nadzieje ze to tylko efekt auta demo.

 

Ma dostać auto na caly weekend i protestować spalanie...

 

 

CLA odpadło po 10km - taczka.

 

wysłane z tel.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ppmarian napisał:

Przyczepić sie do ilości miejsca na głowę z tyłu i niepokoją wartości spalania średniego z kompa. Mam nadzieje ze to tylko efekt auta demo.

 

Z tego co rozmawiałem, to jest to 14l/100km. Tylko, że sprzedawcą nie mówił czy liczone na demo, a sam nie patrzałem na średnią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Polarny napisał:

A na to, że auto jest za duże, to chyba tylko nierozgarnięte panienki narzekają.

 

Raczej wszyscy, ktorzy oczekuja od auta, ze bedzie szybkie nie tylko na prostej...

Chcialbym zobaczyc jak sie bawisz takim Superbem na gorskich drogach lub torze ;]

Ze o parkowaniu w miescie nie wspomne*

*Tak, wszyscy juz na AK wiedza, ze Ty potrafisz zaparkowac 2m auto na miejscu o szerokosci 1.9m :hehe: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Maciej__ napisał:

 

Raczej wszyscy, ktorzy oczekuja od auta, ze bedzie szybkie nie tylko na prostej...

Chcialbym zobaczyc jak sie bawisz takim Superbem na gorskich drogach lub torze ;]

Ze o parkowaniu w miescie nie wspomne*

*Tak, wszyscy juz na AK wiedza, ze Ty potrafisz zaparkowac 2m auto na miejscu o szerokosci 1.9m :hehe: 

Oraz prawie 5 metrowe auto w miejsce wyjeżdżającego punto;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Polarny napisał:

Przyspieszenie ma lepsze od cupry - niewiele, ale wolniejszy nie jest.

A na to, że auto jest za duże, to chyba tylko nierozgarnięte panienki narzekają.

Nie ma. Poza tym ma beznadziejne DSG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Polarny napisał:

Ma.

Poza tym o którym DSG piszesz? Bo jest ich kilka, jeżeli nie kilkanaście.

Nie ma 😂 Cupra 300 4x4 lepiej się zbiera, pomijam mody i Superba 450KM. Nie ma znaczenia jakie DSG, to automat, a automaty są ble 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, sdss napisał:

Nie ma 😂 Cupra 300 4x4 lepiej się zbiera, pomijam mody i Superba 450KM. Nie ma znaczenia jakie DSG, to automat, a automaty są ble 😁

Ale Cupra 4x4 też jest chyba tylko z DSG...

Edyta: sprawdziłem, nawet nie 4x4, a każda ma DSG, więc powyższy argument jest z d..y :phi: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2018 o 12:52, shapyr napisał:

Szkoda, że w PL nie ma Hyundai G70. Byłoby ciekawe porównanie.

W jakim celu mielby to wprowadzac? Kto by to kupil? Byl juz u nas genesis i sie wogole nie sprzedawal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2018 o 06:34, ppmarian napisał:

Singer jest absolutnie mega!!!! Po jazdach próbnych szwagier i ja jestesmy zachwycenj (mam porownanie do mocnegi i swiezego BMW - auto bije pod każdym względem f10 550xd). Przyczepić sie do ilości miejsca na głowę z tyłu i niepokoją wartości spalania średniego z kompa. Mam nadzieje ze to tylko efekt auta demo.

 

Ma dostać auto na caly weekend i protestować spalanie...

 

To tak jak Optima nie jest auto zaprojektowane na Europe o ile diesele beda palily ok to benzyna blizej 20l czyli x2 vs Merc i BMW ale jest tez od nich tansze takze cos za cos. Mnie sie Stinger bardzo podoba zwlaszcza za mnogosc ustawien w menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, sdss napisał:

Nie ma 😂 Cupra 300 4x4 lepiej się zbiera, pomijam mody i Superba 450KM. Nie ma znaczenia jakie DSG, to automat, a automaty są ble 😁

Wg danych na autocentrum superb przyspiesza o 0.1 lub 0.2s lepiej.

A co do automatów - oczywiście że są ble, tylko że dobrze by było, gdybyś trzymał kontekst i pamiętał, że autor wątku w wymaganiach wymienił automat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Polarny napisał:

Wg danych na autocentrum superb przyspiesza o 0.1 lub 0.2s lepiej.

A co do automatów - oczywiście że są ble, tylko że dobrze by było, gdybyś trzymał kontekst i pamiętał, że autor wątku w wymaganiach wymienił automat.

cupra 4drive st 300KM vs superB 4x4 280KM dsg:

http://www.zeperfs.com/duel6642-6528.htm   =  przepaść na korzyść cupry

 

 

cupra 4drive st 300KM  vs 370KM stinger:

http://www.zeperfs.com/duel6642-6976.htm = przewaga cupry

 

ciężko będzie w tym budżecie znaleźć coś szybszego od cupry, która ma teraz 300KM a nie 290KM, może golf R?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.