Skocz do zawartości

Instalacja LPG do Avensis T27


dobromir

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbyś chciał to mam zakład ale na ślasku, młody łebek lekarz pasjonat LPG otworzył sobie zaklad LPG, o wszystkich dba jak o swoje auto.

Mi stroil instalacje i od 3 lat tylko filtry wymieniam 0 poprawek i strojenia dodatkowego :)

 

ps. jako chyba pierwsi zagazowali najgorszy silnik do LPG 2.0 IDE renowki kto zna co producent tam wykombinowal ten wie jak trudno to ogarnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tilok napisał:

Kolejka na 2-3 m-ce także najlepiej się zapisać zanim zacznie się szukać auta :phi:

ja się w zeszłym roku wstrzeliłem w miejsce kogoś, kto zrezygnował i czekałem 3 czy 4 dni :D

ale kolejki faktycznie bywają u nich długie, co chyba jest dobrą rekomendacja zakładu.

Auta stoją u nich z rejestracjami śląskimi i małopolskimi 8]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gregs0N napisał:

ja się w zeszłym roku wstrzeliłem w miejsce kogoś, kto zrezygnował i czekałem 3 czy 4 dni :D

ale kolejki faktycznie bywają u nich długie, co chyba jest dobrą rekomendacja zakładu.

Auta stoją u nich z rejestracjami śląskimi i małopolskimi 8]

Wiem. Jestem w tym warsztacie często chociaż mam do niego prawie 200 km. W przyszłym tygodniu będzie mi gazował 2,0 EB od forda. Poza tym raz spotkaliśmy się w warsztacie jak Ty przyjechałeś na przegląd po 1000 km, ale zorientowałem się dopiero później że to Ty :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Jestem w tym warsztacie często chociaż mam do niego prawie 200 km. W przyszłym tygodniu będzie mi gazował 2,0 EB od forda. Poza tym raz spotkaliśmy się w warsztacie jak Ty przyjechałeś na przegląd po 1000 km, ale zorientowałem się dopiero później że to Ty :skromny:
Po 1000 km to chyba musiałem być Leonem w 2017, albo było to w 2015 roku z Fordem ;)

Wysłane z mojego Moto X Play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tilok napisał:

2015, byłeś fordem. Jak będziesz gazował następne auto to daj znać na priv to może załatwię lepszą cenę.

rok temu gazowałem Leona :(

ale jest plan, żeby forda zmienić na coś większego to się odezwę :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.