Skocz do zawartości

skrzynia automatyczna Nubira III


mstanclik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
jako że planuję zmienić Nubira III jest jedną z opcji, pojawiają się czasem w automacie, i teraz jakiej produkcji jest ten automat?
Jest awaryjny, z jakiej marki zapożyczyli - czy kupić i cieszyć się z jazdy - po prostu jak padnie to naprawiać, ma jakieś główne bolączki?
Znajdę gdzies w necie jakiś opis tego automatu?
Za wszystkie info dzięki, jeden z samochodów właśnie z automatem rozważam - benzyna 1,8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mstanclik napisał:

Witam,
jako że planuję zmienić Nubira III jest jedną z opcji, pojawiają się czasem w automacie, i teraz jakiej produkcji jest ten automat?
Jest awaryjny, z jakiej marki zapożyczyli - czy kupić i cieszyć się z jazdy - po prostu jak padnie to naprawiać, ma jakieś główne bolączki?
Znajdę gdzies w necie jakiś opis tego automatu?
Za wszystkie info dzięki, jeden z samochodów właśnie z automatem rozważam - benzyna 1,8.

 

ZF4HP16  - taki model skrzyni był z tego co pamiętam. Opinie sobie wygooglaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W zeszłym roku sprzedałem właśnie taką nubirę z AT. Użytkowałem ją 4 lata i byłem zadowolony. Jest to automat 4 biegowy i bardzo brakuje piątego biegu. Spalanie LPG wynosiło 11,5-12l trasa 14,5 miasto, no i silnik F18D3 lubi sobie łyknąć olej szczególnie po przelocie w trasie. Oleju w AT nie zmieniałem, skrzynia zmieniała biegi płynnie i bez szarpnięć.

Po za tym najmłodsze i najtańsze rocznikowo auto w swojej klasie, mało psujące się i tanie części. Bardzo miło wspominam Lacetti.

Rozglądam się obecnie za jakimś kombi w automacie do LPG i powiem że nie ma wyboru z 3-4 latków obecnie produkowanych aut w porównaniu do Nubiry/Lacetti.

Jak będziesz miał jakieś pytania to pisz!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.