Skocz do zawartości

Wakacyjny wyjazd off... I wyposażenie.


AxiT

Rekomendowane odpowiedzi

Nawiązując do tematu wakacji 2018 na piszcie jak się wyposażyć na taki wyjazd. Pomijam przygotowanie samochodu. Zakładając że jedzie się z rodziną ( w tym jakieś małoletnie latorośla obu płci) jak rozwiazujecie nastepujace sprawy:

1. Przygotowanie posiłków. Woda pewnie butelkowa w dużej ilości. Jakieś zbiorniki na wodę do picia.

W czym gotujecie, jakieś zestawy garów ( na alu jestem uczulony) Kociołek??? Jadło zabrać ze sobą.

2. Sprawa po zjedzeniu..... Cóż ci co za PRLu jeździli na obozy dają radę, ale aktualne dzieci . Wiaderko z wkładem?

3. Mycie to raczej proste.

4. Spanie w samochodach, na samochodach czy starczą namioty 2x2 bezpiecznie tam spać na ziemi?

5. Zakładając że jedzie ekipa w teren zapewne zabiera ze sobą parę gratów ( łopaty, siekiery, maczety lub coś innego do cięcia, noże) jak na takie wyposażenie patrzą na granicach / inni policjanty?

 

 

Wysłane z mojego HAMMER_ENERGY przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AxiT napisał:

 

Nawiązując do tematu wakacji 2018 na piszcie jak się wyposażyć na taki wyjazd. 

 

Po twoim wpisie wnioskuje że masz zamiar jechać do Kazachstanu za Ural :hehe:

Jak wybierzesz kierunek Bałkany to podstawowe rzeczy w podróży jeśli wypali nam wyjazd jaki planujemy to mam zamiar:

-przejrzeć dobrze auto

-wykupić ubezpieczenie 

-zakupić/pożyczyć boxa ewentualnie wystrugam bagażnik wyprawowy. By mieć gdzie upchać bagaże 

- z wyposażenia wezmę jakiś komplet kluczy w walizce, śrubokręt trytytki izolacja, saperka, siekiera ,linka holownicza, zbiornik na wodę 20l, garnek...

- Co do spania przewidujemy max 3 noclegi w namiocie reszta apartamenty 

-Jedzenie  bary, restauracje jeśli chodzi o dzicz to wezmę jakąś kuchenkę gazową ewentualnie ognisko nie planujemy gotować obiadów. 

Jak będzie jazda w 3,4 samochody i grupa 10 osób nie ma co się martwić o bezpieczeństwo 

Ekipa 2+2 (dzieci 4,7lat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po twoim wpisie wnioskuje że masz zamiar jechać do Kazachstanu za Ural :hehe:
Jak wybierzesz kierunek Bałkany to podstawowe rzeczy w podróży jeśli wypali nam wyjazd jaki planujemy to mam zamiar:
-przejrzeć dobrze auto
-wykupić ubezpieczenie 
-zakupić/pożyczyć boxa ewentualnie wystrugam bagażnik wyprawowy. By mieć gdzie upchać bagaże 
- z wyposażenia wezmę jakiś komplet kluczy w walizce, śrubokręt trytytki izolacja, saperka, siekiera ,linka holownicza, zbiornik na wodę 20l, garnek...
- Co do spania przewidujemy max 3 noclegi w namiocie reszta apartamenty 
-Jedzenie  bary, restauracje jeśli chodzi o dzicz to wezmę jakąś kuchenkę gazową ewentualnie ognisko nie planujemy gotować obiadów. 
Jak będzie jazda w 3,4 samochody i grupa 10 osób nie ma co się martwić o bezpieczeństwo 
Ekipa 2+2 (dzieci 4,7lat)
Nie koniecznie o tym konkretnym wyjeździe mowa. Ale o większości powiedzmy nawet w nasze Bieszczady gdzie byłoby planowane spanie po za "cywilizacja".

Wysłane z mojego HAMMER_ENERGY przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.