Skocz do zawartości

Skuter ciąg dalszy


Florydzialski

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Pyrekcb napisał:

 

O karetkach też nie wiedziałem... 8]

tutaj ciężko wykumać, bo kierowcy robią cuda na drodze i karetka reaguje odpowiednio (btw. kurna kierowcy tych pojazdów to prawdziwi magicy)...

W ostatni wtorek jechałem do pracy - trafiła mi się karetka = "sponsor" do którego się przykleiłem. do roboty jadę głównie wisłostradą - która jest wpizdu szeroka i nie ma problemu sobie jechać międzypasiem bez zatrzymania całą drogę. wniosek jest taki z tego przejazdu - że karetka mnie spowalniała. z racji że nie wolno jej wyprzedzić pokornie jechałem za nią - 4 motocykle w sumie się zebrały (3 za mną) - 2ch kolesi nie wytrzymało i ją wyprzedziło.

 

ale clue sprawy jest taki - JAK przybetonowani i głusi są kierowcy samochodów. tyle miejsca mieli, a takie gapy, aż żal tej karetki...

 

ale patrząc na coraz popularniejsze są "korytarze życia" - tam jednoznacznie wybiera się najszybszy międzypas który ma być przejezdny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jimbo22 napisał:

tutaj ciężko wykumać, bo kierowcy robią cuda na drodze i karetka reaguje odpowiednio (btw. kurna kierowcy tych pojazdów to prawdziwi magicy)...

 

ale patrząc na coraz popularniejsze są "korytarze życia" - tam jednoznacznie wybiera się najszybszy międzypas który ma być przejezdny.

 

Korytarz życia, to trochę inna bajka - w mieście jakoś nie zauważyłem reguły, między którymi pasami wali karetka.

Ale może nie zwracałem na to uwagi po prostu?  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Tak, w kręgu motocyklowym i  to dla Twojego bezpieczeństwa! Wyobraź sobie, jedziesz w korku, lewym a prawym przeciska się ktoś inny, kierowca widzi jego bo akurat spojrzał w prawe lusterko i co??


Ta zasada już nie obowiązuje, bo skuterowcy i rowerzyści mają ją w... więc wiesz ;)

Wytelefonowane mazaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.