Skocz do zawartości

Nity stalowe nierdzewne zrywalne szczelne


grzess

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka!
 

Od kilku dni przeszukuję internet w poszukiwaniu nitów stalowych nierdzewnych szczelnych.

 

Potrzebuję przynitować ucho garnka do którego moja luba bardzo się przywiązała.

 

Czy ma ktoś namiary na sklep internetowy oferujący takie nity.... bo ja trafiłem tylko na producentów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, bercikh napisał:

https://domtechniczny24.pl/nity-zrywalne.html

 

przez przypadek znalezione. może się przyda

jeśli zrywany to będzie dziurka, ja bym rozważył zakup nitów miedzianych, można je zmiękczyć poprzez tz, glejowanie, ja już mam trochę wprawy w zaklepywaniu nitów alu i miedź aby łepek zaklepywany ładnie wygadał, nity nierdzewne zapewne są twarde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2/7/2018 o 04:55, grzess napisał:

Hejka!
 

Od kilku dni przeszukuję internet w poszukiwaniu nitów stalowych nierdzewnych szczelnych.

 

Potrzebuję przynitować ucho garnka do którego moja luba bardzo się przywiązała.

 

Czy ma ktoś namiary na sklep internetowy oferujący takie nity.... bo ja trafiłem tylko na producentów ...

Jesteś pewien, że chcesz tego użyć do garnka? Przecież tam wiecznie syf się będzie utrzymywał. Poza tym takie połączenie będzie miało tendencję do luzowania się. Marny to pomysł, lepsze byłoby coś do zaklepania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.02.2018 o 05:55, grzess napisał:

Hejka!
 

Od kilku dni przeszukuję internet w poszukiwaniu nitów stalowych nierdzewnych szczelnych.

 

Potrzebuję przynitować ucho garnka do którego moja luba bardzo się przywiązała.

 

Czy ma ktoś namiary na sklep internetowy oferujący takie nity.... bo ja trafiłem tylko na producentów ...

Nie lepiej przyspawać ? potem wypolerować i  po sprawie......

Wyrwało materiał z garnka czy tylko zgrzew się urwał? Zrób temu zdjęcie i pokaż coś się wymyśli;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.