Skocz do zawartości

cherokee-kilka pytań


Bartolomeo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że ma to być moje pierwsze 4x4 i jestem w tym temacie zupełnym laikiem chciałbym Was zapytać- warto? na co zwrócić uwagę? Jest możliwość zweryfikowania przebiegu po vin? Nie pytam czy ładny bo to rzecz gustu :P http://allegro.pl/jeep-cherokee-2-8crd-limited-po-liftingu-6-biegow-i7174161095.html#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, muszuasi napisał:

warto?

 

Ja się na Jeepach nie wyznaję, KJ`otów mało się widuje w środowisku off, ale tak poza konkursem... ( wiem, że nie o to pytasz ) Gniezno ma bardzo złą sławę jeżeli chodzi o rynek aut używanych. Gorszą niż Radom i Płock razem wzięte. Także apeluję o wzmożoną czujność przy oględzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był tutaj człowiek który miał dwa takie. Pierwsze mu zwęził tir, drugie chyba dłużej pojeździło.

Tyle że wersje benzynowe z LPG.

Ale za czorta nie pamiętam nick'a.

 

Co do samego Jeep'a to licz sie z tym, że albo go pokochasz albo znienawidzisz i nigdy nie wrócisz - nie ma opcji pośrednich :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karax napisał:

Co do samego Jeep'a to licz sie z tym, że albo go pokochasz albo znienawidzisz i nigdy nie wrócisz - nie ma opcji pośrednich :oki:

 

Podejrzewam, że ten Cherokee ma więcej wspólnego z np. Patriot niż z Grand Cherokee ;) a z kolei porównując Patriot do Grand, to jest taki… e… no… to nie jest Jeep-Jeep ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, karax napisał:

Był tutaj człowiek który miał dwa takie. Pierwsze mu zwęził tir, drugie chyba dłużej pojeździło.

Tyle że wersje benzynowe z LPG.

Ale za czorta nie pamiętam nick'a.

 

Co do samego Jeep'a to licz sie z tym, że albo go pokochasz albo znienawidzisz i nigdy nie wrócisz - nie ma opcji pośrednich :oki:

Wschodnia Polska, Lublin chyba i miał wcześniej Punto :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.