Skocz do zawartości

[KzAK] Terenówka do odratowania


camel00

Rekomendowane odpowiedzi

Po odczekaniu odrobiny czasu aż zatarło się wspomnienie moich poszukiwań Samurai'a sprzed pół roku, wracam do pomysłu zakupienia jakiegoś pacjenta do odratowania.

 

Założenie:

- 4x4, rama, kwadratowy, prosta budowa, dostępne części

- samochód robimy na oryginał, nie motamy (no, może troszkę)

- budżet jest otwarty, ale chciałbym kupić jeżdżącą bazę do 10k zł

 

Nadal celuję w Samurai'a. Mały, prosty, lekkie części ;] 

Ostatnio wpadł mi w oko starty Land Cruiser (z tym, że ceny idą w górę)

Z tego co widzę, najtańsze są Pajero, jakiś powód? 

Vitara, RAV4 odpada, zbyt okrągłe ;) 

 

Co tam jeszcze mamy na rynku wartego zainteresowania? 

 

[Edit, pytanie bonusowe] Jakie jeszcze modele samochodów, odpuszczając 4x4, kwadrat i ramę, mogą spełniać powyższe założenia. W skrócie - co warto ratować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdajesz sobie sprawę  że nie możesz mieć założonej kwoty do wydania na odrestaurowanie, taka studnia bez dna. najrozsądniej samiec, Pajero, daihatsu Rocky ewentualnie Niva. chyba że pobawisz się w Konika i kupisz jakiegoś Uaza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, szyman napisał:

zdajesz sobie sprawę  że nie możesz mieć założonej kwoty do wydania na odrestaurowanie, taka studnia bez dna.

 

Tak, ale nie narzucam sobie terminu. To takie wieczorno-weekendowe hobby. Jeździć czym mam, miejsce jest, narzędzia są albo się dokupi. Nie chciałbym startować od np. Defendera, bo jak mi się nie spodoba albo nie będę miał czasu to lepiej utopić 5-15k niż 35-50k ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.