Skocz do zawartości

Automat do miasta do 18.000zl.


Obywatel

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, wujekcybul napisał:

Dodatkowo brak informacji o korkach i najczesciej archaiczne sterowanie. Nie ma chyba lepszych map w samochodzie od tych w smartfonie.

Bo jak juz sa, to prosciej z nich skorzystać niz czepiac telefon w uchwyt, zwlaszcza jak gdzies sie co chwila podjezdza, wsiada i wysiada, a telefon trzeba miec przy sobie.

Co do reszty masz zupelna racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ZUBERTO napisał:

Bo jak juz sa, to prosciej z nich skorzystać niz czepiac telefon w uchwyt, zwlaszcza jak gdzies sie co chwila podjezdza, wsiada i wysiada, a telefon trzeba miec przy sobie.

Co do reszty masz zupelna racje.

 

Ustawienie takiej 10 letniej nawigacji zajmuje tyle czasu, ze trzeba byc masochista ;]

Ja czesto odpalam googla I chowam tel do kieszeni, nie potrzebuje patrzec w ekran wsystarczaja mi same komunikaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maciej__ napisał:

 

Ustawienie takiej 10 letniej nawigacji zajmuje tyle czasu, ze trzeba byc masochista ;]

Ja czesto odpalam googla I chowam tel do kieszeni, nie potrzebuje patrzec w ekran wsystarczaja mi same komunikaty.

Są różne systemy, w Subaru które miałem (MY08 wieć 10letnie) ustawiało się bardzo prosto, bo dzięki ekranu dotykowemu szło szybko wprowadzić adres, tym bardziej, że system sugerował ostatnio wybierane miasta, ulice. Dodatkowo miał bardzo dobrą bazę adresów i POI - każdy hotel czy atrakcje turystyczną w EU do której jechałem miał. Podczas jazdy natomiast dużo wygodniejsze, nei wyobrażam sobie trzymania telefonu czy szukania go. GM używam czasem tylko w W-wie żeby sprawdzić czy są gdzieś korki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.