Skocz do zawartości

Proste radio 2 DIN do Forester SG


camel00

Rekomendowane odpowiedzi

Czy są na rynku radia 2DIN które mają:

- radio

- BT

- jack (niekoniecznie) 

 

koniec ;] Bez żadnych usb, cd, tv czy innych reliktów przeszłości ;)

Funkcje podłączania kamery czy finezyjny wyświetlacz również zbędne.

 

Fajnie jakby było tanie, bo podobno w Subaru jest mniejsza ramka i trzeba piłować plastiki.

Zdecydowanie bardziej wolałbym spiłować radio i przy okazji polakierować je w kolorze plastików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę np. takiego MVH-S600BS którego można kupić za 380 zł (+ruletka z vat, w najgorszym przypadku 460 zł.)

Wygląda wiejsko, jest czarny, ale nie o to chodzi ;) Pytanie - czy radia z USA nadal przeskakują co 0,2 pasma FM i nie nadają się zbytnio do użycia w Europie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu w ogóle 2DIN? :hmm: Do Forka nie ma takich ramek na radio 1DIN i np. z kieszonką na telefon albo coś? Ja tak mam nawet ;] 

 

Tu masz 2DIN niezłe:

http://allegro.pl/radio-2din-alpine-cde-w235bt-cd-usb-mp3-bluetooth-i7136151567.html

 

Ja kupiłem sobie takie:

1b30246e45e6a5bed4ee1df66c17

 

Jestem zadowolony, moc 4x100W, brak napędu CD, jest tylko USB, AUX i radio. :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, analyzer64 napisał:

Czemu w ogóle 2DIN? :hmm: Do Forka nie ma takich ramek na radio 1DIN i np. z kieszonką na telefon albo coś? Ja tak mam nawet ;] 

Tu masz 2DIN niezłe:

http://allegro.pl/radio-2din-alpine-cde-w235bt-cd-usb-mp3-bluetooth-i7136151567.html

 

Niby są, ale jest 2din więc chciałem na takie wymienić. Ten Apline by w sumie pasował, nawet jak na niego patrzę, to widzę, że dałoby się ładnie go pokolorować żeby pasował do reszty ;] Tylko na prawdę wolałbym nie mieć dziury na cd ;] zupełnie zbędne miejsce do przechowywania kurzu.

 

W sumie jak sobie myślę co chcę z tym radiem zrobić, to zakup nowego mija się z celem. Widzę, że jakiś pacjent sprzedaje tego Alpine. Za 3 stówki nawet bym się nie zastanawiał, ale na wydanie 380 za coś co może wyglądać jak pogryzione (kiepskie zdjęcia), pochodzić z wędki i popsuć się po godzinie, mam chyba psychologiczną blokadę ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, camel00 napisał:

W sumie jak sobie myślę co chcę z tym radiem zrobić, to zakup nowego mija się z celem. Widzę, że jakiś pacjent sprzedaje tego Alpine. Za 3 stówki nawet bym się nie zastanawiał, ale na wydanie 380 za coś co może wyglądać jak pogryzione (kiepskie zdjęcia), pochodzić z wędki i popsuć się po godzinie, mam chyba psychologiczną blokadę ;]

 

Nie wiem, ale kurde te 2dinowe radia to takie odpustowe robią :hmm:

 

Tu z forum Subaru zdjęcie w Forku:

post-14844-0-06749300-1432238247.jpg

 

Dobrze się to komponuje kolorystycznie, ale w dzień to radio nie wygląda najlepiej :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.