Skocz do zawartości

Ścianka g-k na panelach?


Mistrzu

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mistrzu napisał:

Witam,

Muszę postawić ścianke g-k oddzielającą kuchnię od pokoju. w pokoju są panele w kuchni kafle.

Pytanie czy można i jak postawić ściankę na panelach? Ścianka by miała wymiary 2,6m wysoka i 2,8m szeroka.

weź multitoola i wytnij panele 

jak postawisz ściankę na panelach stracisz dylatacje pomiędzy panelami a ta ścianka ....

nie rób rzeźby...chyba że na siłce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mistrzu napisał:

Witam,

Muszę postawić ścianke g-k oddzielającą kuchnię od pokoju. w pokoju są panele w kuchni kafle.

Pytanie czy można i jak postawić ściankę na panelach? Ścianka by miała wymiary 2,6m wysoka i 2,8m szeroka.

jeśli panele pływające, to ja bym nie robił, zwłaszcza, że dość łatwo wytniesz panele i postawisz profile bezpośrednio na podłodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem ściankę na panelach kilka lat temu.

Póki nic nie wybuchło, ale zrobiłem tak tylko dlatego żeby było taniej, szybciej i rybała mnie kwestia późniejszej wymiany paneli ;)

Teraz moje pedanctwo budowlane na pewno by na to nie pozwoliło :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu postawiłem ściankę na parkiecie, kręcona jest tylko do parkietu i przyklejona pianką dwustronną, a wszystko po to, żeby kiedyś dało się ściankę rozebrać i odratować parkiet. Stoi tak już z 15 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.