Skocz do zawartości

Brak katalizatorów a przegląd techniczny.


szuro

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, 62545tomasz napisał:

dzisiaj byłem na przeglądzie 21 letnim mondeo mk2 1.8 16V + lpg, wszystko idealnie;), ale spalin nie sprawdzali;)

to skad wiesz, że wszystko idealne ;)?

 

Tata był kilka dni temu na przeglądzie (auto 6letnie) i mówił, że jeszcze tak dokładnie nie sprawdzali i pierwszy raz sprawdzali mu spaliny. Może jednak coś się powoli zmienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3/25/2018 o 11:56, sherif napisał:

to skad wiesz, że wszystko idealne ;)?

 

i pierwszy raz sprawdzali mu spaliny. Może jednak coś się powoli zmienia :)

mi też sprawdzali i nie chcieli podbić przeglądu bo na gazie rzekomo przekraczał normy 6 krotnie, na benzynie już nie sprawdzali;

zweryfikowałem to w niezależnych serwisach które mają kalibrowane urządzenia co pół roku i spalanie mam wzorowe spełniające wyższe normy niż wynika to z rocznika auta i to na obu paliwach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, rzel napisał:

mi też sprawdzali i nie chcieli podbić przeglądu bo na gazie rzekomo przekraczał normy 6 krotnie, na benzynie już nie sprawdzali;

zweryfikowałem to w niezależnych serwisach które mają kalibrowane urządzenia co pół roku i spalanie mam wzorowe spełniające wyższe normy niż wynika to z rocznika auta i to na obu paliwach

Trochę dziwne, że SKP ma niesprawny sprzęt ... u mnie też jakieś 12lat temu wyszły przekroczone spaliny na lpg. Gość mi wtedy powiedział, ze dobrze, że to wyszło bo jakbym dalej tak jeździł to załatwię katalizator i mogą być problemy z silnikem. Miał rację instalacja wymagała regulacji, po regulacji wszystko wyszło super, dowód podbił na ponownej kontroli :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.