Skocz do zawartości

wymiana rozrządu stilo 1.6 16v


Hajzer

Rekomendowane odpowiedzi

witam wymieniłem w swoim stilo rozrząd i mam w związku z tym pytanie bo przy składaniu obudowy rozrządu oraz łapy silnika znalazłem podkładkę odległościową ok.1cm i nie wiem gdzie mam ją zamontować, proszę o podpowiedz osobe która przerabiała temat. nie chciałbym aby po paru tys. km coś się rozleciało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej to nie to i nie ten silnik... ale napiszę, ja jak robiłem rozrząd do przy okazji grzebałem coś przy alternatorze nie wiem czy w związku z rozrządem go poluzowałem czy nie... ale pod jedną śrubą od alternatora jest też dystans 1cm który mi wypadł i długo się naszukałem gdzie on był... nie ruszałeś śrub od alternatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dystans znalazłem w obudowie rozrządu jak zdjąlem łape i obudowę rozrządu i nie wiem czy już tam była czy wpadła jak zdejmowałem osłonę, faktycznie taki sam dystans jest pod napinaczem paska pompy wody i alternatora tylko ze ja tego nie rozbierałem wiec może poprzedni właściciel coś tam grzebał, puki co auto jezdzi  dałem pod łape a rolkę prowadzącą inna podkładke tak aby łapa równo przylegała i jest ok zobaczymy jak długo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy robił ktoś z was rozrząd na blokadach satra?
a moze jest ktoś na forum kto posiada oryginalne blokady do silnika 1.6 16v chętnie wypożyczę bo nie jestem pewien blokad których używałem spory luz po założeniu co wrecz uniemożliwia poprawne ustawienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.