Skocz do zawartości

ibiza 6j - gdzie jest bcm?


mpb

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie - za zimno na rozbieranie pół auta, szczególnie jeśli nie potrzeba

potrzebuję znać oznaczenie bcm, żeby stwierdzić, czy uda mi się dodać tempomat do mojej padliny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mpb napisał:


potrzebuję znać oznaczenie bcm, żeby stwierdzić, czy uda mi się dodać tempomat do mojej padliny

 

Podepnij VCDSa i będziesz wiedział oznaczenie BCMa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.03.2018 o 18:15, 51cent napisał:

 

Podepnij VCDSa i będziesz wiedział oznaczenie BCMa

OK, można i tak, ale trzeba mieć dostęp ;-) aczkolwiek do aktywacji i tak potrzebuję, więc w sumie racja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 51cent napisał:

No to trochę daleko żeby ci pomóc

dzięki za chęci - może ktoś inny bliżej się objawi ;-)

orientujesz się ile musiałbym zapłacić za sensowny interfejs (jest opcja na laptopa?)? w sumie mam 2 auta vag w domu, więc jeśli koszt nie zabija może warto mieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, mpb napisał:



orientujesz się ile musiałbym zapłacić za sensowny interfejs (jest opcja na laptopa?)? w sumie mam 2 auta vag w domu, więc jeśli koszt nie zabija może warto mieć?

 

 

Oryginalny VCDS ceny od 1300zł:

http://www.vag-com.pl/index.php?mod=sklep

 

 

Na aliexpresie kupisz klona za ok 20-30$.

 

Na olx jak poszukasz to trafisz w polskiej wersji językowej już sprowadzonego ;) od ok 200zł

https://www.olx.pl/oferta/vag-vcds-17-1-vw-audi-seat-skoda-polska-wersja-CID99-IDrcozp.html#8a89eda6c5;promoted

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.