Skocz do zawartości

Kompresor, sprezarka do garażu


Cezarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciał bym zakupić Kompresor sprezarke do garażu..  Do pompowania kół, przedmuchania czegoś,  czasem może pomalować jakiś element np.  Jakiś słupek od ogrodzenia..  Czy do 500zl da się kupić coś w miarę nadajacego się do takich prac?  Widzę że w takich cenach są olejowe, a Kompresort 2tlokowe kosztują od 700zl ? Co polecacie w takim budżecie..  

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz cokolwiek malowac to kompresor nie mniej jak 50 L  ja mam 24L i jak konserwowałem auto to był dramat praktycznie cały czas chodził i nie wyrabial z wydajnościa pomimo że wspomagałem go agregatem z lodówki Agregat z lodówki to najlepsza pompka do garażu mam od lat i napompujesz wszystko od roweru do ciężarówki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że budżet większy, ale dzisiaj kurier przywiózł mi taki kompresor. Jeżeli Ty nie skorzystasz to może ktoś inny będzie szukał.

Kompresor przyjechał na palecie, o dziwo tania przesyłka (9,90), w paczce oprócz sprężarki był spiralny wąż pneumatyczny (gówniany) oraz 3 butelki z olejem sprężarkowym.

Po szybkich testach wychodzi że ten kompresorek ma średnio około 300 L na minutę wydajności.

Jest to jeden z najtańszych kompresorów 100L, dwutłokowych w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.