Skocz do zawartości

Poliuretan wahaczy tył 2 pytania


bolekatepl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przeczytałem archiwum ale nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania tzn

Oryginalne tuleje maja na zewnątrz metalową tuleje później gume i tuleje przez która przechodzi śruba a na aukcjach z poluretanami jest tylko srodkowa tuleja a nie ma tej na zewnatrz ? Czy to oznacza że trzeba ja wcisnac bezposrednio w wahacz czy zostawic tą zewnętrzna tuleje z oryginalnej tuleji ?

Czy ktos próbował kiedys wyjąc poliuretany po jakims czasie z wahacza i np zamonowac w innym bo stary zardzewiał skrzywił sie itp. Jest to realne czy raczej nie ma szna tak jak przy oryginalnych tulejach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, można je wyjąć i zastosować w drugim. Pytałem się nawet producenta. Poli nie potrzebują tej zew. Tulejki. 

Ps. Warto zrobić kalamitki bo mimo mega nasmarowania po 2 latach zaczęły piszczeć w suche dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wymieniłem dopiero dziś tuleje wahaczy tył i mam pytanie

Czy tuleje powinny wejść luźno ?  Tzn wcisnąłem je ręką bez wiekszego wysiłku w wahacz jedynie ta metalowa tulejke musiałem lekko młotkiem potraktowac  bo ciasno było. Boje sie że cos za lużno te tulejki weszły a kupiłem oryginał stronflexa. Jak wam to poszło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.