Skocz do zawartości

Woda pod tylnym siedzeniem pasażera


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Myślałem że to kwestia mycia przez komis, 

Ale ona wróciła, jest pod siedzeniem i nie wykazuje na pierwszy rzut oka skąd się bierze.

Może Wy znacie takie typ problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2018 o 07:00, KotLarry napisał:

Cześć.

Myślałem że to kwestia mycia przez komis, 

Ale ona wróciła, jest pod siedzeniem i nie wykazuje na pierwszy rzut oka skąd się bierze.

Może Wy znacie takie typ problemu?

 

masz szklany dach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, KotLarry napisał:

Nie nie

 

dobra, to co znaczy "pod tylnym siedzeniem"? Gdzie dokładnie? Jak podnosisz siedzisko? Tam powinno leżeć takie wygłuszenie, a pod tym jest blacha. To masz mokre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, maro_t napisał:

 

dobra, to co znaczy "pod tylnym siedzeniem"? Gdzie dokładnie? Jak podnosisz siedzisko? Tam powinno leżeć takie wygłuszenie, a pod tym jest blacha. To masz mokre?

 

tak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KotLarry napisał:

 

tak

 

 

ciężka sprawa. Nie mam już Bravo więc nie obczaję jak to dokładnie wygląda. Uszczelki tylnych drzwi masz całe? Zarówno od góry jak i od dołu? W bagażniku we wnęce na koło masz sucho?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maro_t napisał:

 

ciężka sprawa. Nie mam już Bravo więc nie obczaję jak to dokładnie wygląda. Uszczelki tylnych drzwi masz całe? Zarówno od góry jak i od dołu? W bagażniku we wnęce na koło masz sucho?

 

Wnękę na koło sprawdzę, ale na 99% tak, coś czytałem, że zgrzew puszcza po latach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.