Skocz do zawartości

Kto?


FrugOs

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dużo ale też przewietrzone kości :) W sezonie trudno spotkać tyle moto na drodze. Wszyscy już stesknili się za jazdą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało. test drive nowego ustawienia zaplonu i lekkiego podniesienia dupy motocykla byl.

 

50 km nawinięte... Ale kurna ślisko - masa kurzu na ulicy... fakt, że po zimie muszę się wjeździć w moto, ale kilka razy mnie moto zaskoczył brakiem przyczepności :) takze było rekreacyjnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Ja dzisiaj do roboty pojechałem na moto! 

 

Wczoraj zamontowałem zestaw eliminujący patent z dotryskiem powietrza w kolektor... i teraz przy zamknięciu manetki zamiast: bang puf bang bang...  robi brdrhrdrwrrrr.... jest czad!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, 1Marek1 napisał:

To ja w ramach usprawniania motoru kupiłem tylni błotnik i bede go montował. Zastanawiam się tylko ile wytrzyma, bo V-strom jednak mocno wibruje od 5 tys obr.

a jaki jest montaż? motobłotniki zazwyczaj na sporym metalowym uchwycie są montowane, z amorkami gumowymi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, jimbo22 napisał:

a jaki jest montaż? motobłotniki zazwyczaj na sporym metalowym uchwycie są montowane, z amorkami gumowymi. 

Błotnik jest Givi ale żadnych gum tam nie ma. Otwory i śrubki. Przykreca się bezpośrednio do otworów które już w motocyklu były.

Edit- dobry pomysł z podkładkami z gumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gonzo napisał:

za zimno :skromny:

też tak myslalem, ale w niedziele się ubrałem porządnie i jezdzilo sie tak przyjemnie, ze smiem zaryzykokwać tezę: że 13-15 stopni jest lepszą temperaturą do pomykania na moto niż letnie upały :) bo w 13-15 st, jak jesteś odpowiednio owinięty, to podczas jazdy masz komfort a na światłach i między autami się nie gotujesz :) Latem możesz się ubrać tylko pod 1 z tych wariantów :)

No ale teraz moto pewnie na przynajmniej kilka dni spowrotem w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia ‎3‎/‎11‎/‎2018 o 23:17, FrugOs napisał:

Kto przedmuchał gary w ten weekend? ;] 

Ja nie dałem rady :(

 

U mnie byl przedmuchiwany rowniez zima, natomiast podczas wczorajszego przedmuchiwania zaliczylem kontrole drogowa przez dwoch :milicja: na motocyklach.

Zakres kontroli - czy jest prawo jazdy, dowod rejestracyjny, czy sa przerobki i jaki jest stan opon - obylo sie bez zadnych nieprzyjemnosci, a na pozegnanie powiedzieli ze silnik mam troche maly I powinienem kupic co najmniej 500cc rotfl  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.