Skocz do zawartości

Przegląd skutera - W-wa


mar_g

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie polecić jakiś serwis do zrobienia przeglądu po 12kkm w Yamaha X-max 125? interesuje mnie Warszawa. najchętniej strona Bielan, Żoliborza, Łomianki.

w ASO chcą worek talarów. do zrobienia przegląd, wymiana płynu hamulcowego i chłodniczego.

 

dzięki za wszelkie informacje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mar_g napisał:

Możecie polecić jakiś serwis do zrobienia przeglądu po 12kkm w Yamaha X-max 125? interesuje mnie Warszawa. najchętniej strona Bielan, Żoliborza, Łomianki.

w ASO chcą worek talarów. do zrobienia przegląd, wymiana płynu hamulcowego i chłodniczego.

 

dzięki za wszelkie informacje.

 

 

Ile chcą za przegląd w ASO. Ja za pierwszy przegląd Suzuki v-strom (wymiana oleju i filtrów+ regulacje) zapłaciłem 580 zł. Dużo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mar_g napisał:

Możecie polecić jakiś serwis do zrobienia przeglądu po 12kkm w Yamaha X-max 125? interesuje mnie Warszawa. najchętniej strona Bielan, Żoliborza, Łomianki.

w ASO chcą worek talarów. do zrobienia przegląd, wymiana płynu hamulcowego i chłodniczego.

 

dzięki za wszelkie informacje.

 

 

Yamaha na Połczyńskiej. Za przegląd MT zapłaciłem 200+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Ja robie w Olek Motocykle Aleje Jerozolimskie 225. Jestem b. zadowolony, ceny normalne. Nie powiem Ci ile X-Max 125 ale mojego T-Maxa juz od 2 lat tam serwisuje i bez zastrzezen.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.