Skocz do zawartości

Pilarka Stihl - która?


jarzab11

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry ;]

 

Musze Ojcu kupić pilarkę do jakichś drobnych prac na wsi.  Wybrałem w miarę polecane modele tylko nie wiem czym za bardzo się różnią i czy warto dopłacać. Ewentualnie coś innego może? Zielony jestem w temacie trochę. Pomożecie? :phi:

Stihl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan jest bardzo fajny, a sprzęt jeszcze z dobrych czasów Stihla, no i mocniejszy od tych które podałeś :ok: 

Ja używałem jej do cięcia drewna na opał, pnie miały różne średnice, od 5 do czasem nawet 50cm. Piła dawała radę, w rzeczywistości wygląda lepiej niż na zdjęciach :ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, analyzer64 napisał:

Stan jest bardzo fajny, a sprzęt jeszcze z dobrych czasów Stihla, no i mocniejszy od tych które podałeś :ok: 

Ja używałem jej do cięcia drewna na opał, pnie miały różne średnice, od 5 do czasem nawet 50cm. Piła dawała radę, w rzeczywistości wygląda lepiej niż na zdjęciach :ok: 

Na pewno podsunę Twoja propozycję do rozważenia. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, jarzab11 napisał:

Podcinanie gałęzi, ale na opał na pewno też bo pali drewnem i węglem.

Mam na co dzień ms 181 i jak bym miał teraz kupować, to brał bym coś mocniejszego min. 211 a pewniej bym kupił 231 lub 251, trochę są cięższe ale mocniejsze co przy grubszym drzewie można odczuć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.