Skocz do zawartości

Dzień Dziecka CREiO Helenów


ryjek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

 

Pewnie większość z Was nie myśli jeszcze o czerwcu ale ja mam dla Was propozycję: 6.06.2018 czyli środa organizuję po raz kolejny (chyba 7) offroadowy dzień dziecka w Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki "Helenów". Ośrodek mieści się na wprost Centrum Zdrowia Dziecka, na skraju lasu. "Moja" impreza jest częścią sporej imprezy na którą przyjeżdża co roku około 1500 dzieci o różnym stopniu niepełnosprawności oraz dzieci z domów dziecka. Krótka przejażdżka autem terenowym po lesie (na legalu) jest dla niech naprawdę super przeżyciem. 

Jeśli ktoś z Was chciałby powozić dzieciaki to serdecznie zapraszam. impreza zaczyna się zazwyczaj koło 10 (my spotykamy się chwilę wcześniej) i trwa do mniej więcej 15. Jeśli ktoś nie może być na całości - nie ma problemu - w każdej chwili można dojechać lub pogonić do wzywających obowiązków.

Pojawiło się kiedyś pytanie - nie powiem od kogo ale odpowiem publicznie - jeździmy za swoje, nikt nas nie sponsoruje i nikt na tym nie zarabia. To impreza tylko dzięki ludziom mającym Wielkie Serca. Ja ze swojej strony załatwiam pamiątkowe naklejki (dla uczestników oraz dzieciaków), na pewno będzie mój kumpel z kuchnią polową i 200l. pysznej grochówki. Na pewno nie zgłodniejecie bo i kuchnia ośrodka o nas dobrze zadba.

 

Zajrzyjcie w swoje kalendarze - może jest szansa zaplanować środę 6.06.2018 na pomaganie niepełnosprawnym dzieciakom....

 

W razie pytań - pytajcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

:yaya:

 

Tylko pewnie przed 12:00 ulotnię się na czas pokazu na/pod scenę ;) Kumpel z klubu namawia mnie na udział. Zobaczę jak to będzie ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to macie kawałek występu KSW Bushi na scenie. Pierwszy raz uczestniczyłem w takim pokazie i trochę trema mnie zżerała ;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.