Skocz do zawartości

205/45/16 budżet ~250PLN/szt


Herbatnik

Rekomendowane odpowiedzi

Oponka chyba w mniej popularnym rozmiarze. Budżet ograniczony, najchętniej chciałbym się w tysiącu za komplet zmieścić. 

Na razie skłaniam sie ku Hankook Ventus Prime 3 - ma dość dobre opinie, ale cena nico wykracza poza budżet. Kiedyś miałem też Uniroyale Rain Sport, fajny wzór bieznika, świetne na mokrym, ale bieżnik znikał w oczach. Cena też niestety nieco ponad założoną. 

W necie natknąłem się też na opony Nankang NS2 - to zdaje się jakiś Tajwan. Opinie ma rózne, większość sobie chwali, ale sa głosy, że lekko nieprzewidywalna. Za to cena sporo poniżej 200PLN/szt. 

W sumie autko nie jest stworzone do szybkiej jazdy - 206 CC, więc nie ma to ani bóg wie jakiej mocy, ani jakiś specjalnych osiągów. Ot zwykłe wozidełko do spokojnej jazdy. 

Co jeszcze mogę wziąć pod uwagę? Wszystkie rady cenne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, tomirek napisał:

Oponka chyba w mniej popularnym rozmiarze. Budżet ograniczony, najchętniej chciałbym się w tysiącu za komplet zmieścić. 

Na razie skłaniam sie ku Hankook Ventus Prime 3 - ma dość dobre opinie, ale cena nico wykracza poza budżet. Kiedyś miałem też Uniroyale Rain Sport, fajny wzór bieznika, świetne na mokrym, ale bieżnik znikał w oczach. Cena też niestety nieco ponad założoną. 

W necie natknąłem się też na opony Nankang NS2 - to zdaje się jakiś Tajwan. Opinie ma rózne, większość sobie chwali, ale sa głosy, że lekko nieprzewidywalna. Za to cena sporo poniżej 200PLN/szt. 

W sumie autko nie jest stworzone do szybkiej jazdy - 206 CC, więc nie ma to ani bóg wie jakiej mocy, ani jakiś specjalnych osiągów. Ot zwykłe wozidełko do spokojnej jazdy. 

Co jeszcze mogę wziąć pod uwagę? Wszystkie rady cenne. 

 

https://www.ceneo.pl/28365285

MIalem te opony w C4 VTS i bylem zadowolony :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie propozycje. Jak tu wierzyć testom. W jednych opona, którą oceniono bardzo dobrze w innych ląduje na końcu stawki... Podjadę do znajomego, który ma zakład wulkanizacyjny, zobaczę w jakiej cenie ma te propozycje. Coś wybiorę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 22.03.2018 o 16:11, tomirek napisał:

Na razie skłaniam sie ku Hankook Ventus Prime 3 - ma dość dobre opinie, ale cena nico wykracza poza budżet.

 

Wydaje mi się bardzo dobry wybór - sam mam zamiar je kupić (dokładnie ten sam rozmiar) o ile nie zdecyduje się na 15tki Crossclimate. Generalnie miałem zamiar brać BS Turanzy ale 100 zyli na oponie to dla mnie dobra oszczędność a opony do normalnego (w zdecydowanej większości) miastowego kręcenia są wystarczające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.