Skocz do zawartości

Głośniki na podszybiu i w przednich drzwiach


przejen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie kolegów. Czy ktoś z Was wie jak dobrać się do głośników na podszybiu i w drzwiach przednich? Mam głośniki z poprzedniego auta o tych samych wymiarach, które grają o niebo lepiej od tych w Tipo i chciałbym je wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.03.2018 o 12:26, przejen napisał:

Witam serdecznie kolegów. Czy ktoś z Was wie jak dobrać się do głośników na podszybiu i w drzwiach przednich? Mam głośniki z poprzedniego auta o tych samych wymiarach, które grają o niebo lepiej od tych w Tipo i chciałbym je wymienić.

 

W drzwiach pewnie trzeba zdjąć cały boczek. W Grande przykręcony jest dwoma czy trzema śrubami w okolicach rączki, a po bokach jest "na wcisk". Odkręcasz śruby, a później czymś w marę miękkim a nie śrubokrętem podważasz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z innej beczki. W swoim stilo mialem 6 glosnikow ktore graly strasznie plastikowo i plytko. ( pomijam bas bo tu takowego nie bylo) juz przymierzalem sie do kupna czegos lepszego.

 

Na olx byl tanio subwoofer w nadkole do stilo. Kupilem dorobilem wiazke i zapodalem muze...

 

Efekt poirunujacy gdyz teraz to sie az przyjemnie slucha. 

 

 

Moze jest sub do tipo? Ktiry rozdziela sygnaly? I dzwiek nabierze barwy?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
8 godzin temu, centoadam napisał:

jeszcze nie mam :P hehe postaram sie odebrać w tym tygodniu ;] si 1,4 95

No to gratsy! 

Będę miał romans do Ciebie i Kamila bo Misiek poskładał żółtego ;) ale to jeszcze się zdzwonimy w przyszłym tygodniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję bardzo Seba :) moze pod koniec tego tygodnia odbiorę.

pewnie odzywaj sie zawsze kiedy tylko chcesz -ile mogę to zawsze pomogę, a i napewno bedzie miło sie spotkać czy choćby przez fona usłyszeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 18.08.2018 o 21:20, kartonik napisał:

Wydaje mi się, że gwizdki w standardzie są od wersji Easy.

Do Popa można chyba je domówić.

i już wiem że w swoim POPie są te gwizdki oraz głosniki w tylnych i przednich drzwiach wiec jestem zadowolony :) czy u mnie były domówione czy są od wersji POP w góre to już nie wiem ale ważne że są hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a ło tak ło :) do Bravy miałem brać ale powiercone i poniszczone zderzaki wiec było to imo bez sensu.  do Tipo miałem brać imienne ale odpuściłem bo troche przesada (nie chodzi o kase) ale amerykany w tej samej cenie wiec raz sobie mozna pozwolić ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, centoadam napisał:

proszzzę :)

 

 

Wizualnie cięzko póki co się przyzwyczaić po tylu latach z full size... ale jak ten rozmiar bedzie powszednieć to pewno wzrokowo się opatrzy i będzie normalnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

bywa... pomysł mieli dobry ale chyba nie spodziewali się takiego zainteresowania i teraz szukają kozła ofiarnego, "mondrołki" rozdawały tablice zamiast sprawdzić czy auto sprowadzone i z jakiego kraju i mieli by kłopot z głowy ale myśleniem nie grzeszą... mój znajomy ma MITO i duża bacha nie pasuje w standardowe miejsce w zderzaku bo jest za duża, skutkiem było kupienie nielegalnej mniejszej tablicy na allegro co też nie jest legalne... mogli sie ogarnąć że są różne auta i mają  rożne sposoby i miejsca mocownia blach i można było stworzyć jakieś kilka rodzaji obejmujących rożne auta... ale cóż to polska....

PS to samo  tyczy sie ubezpieczeń - powinno być ubezpieczenie do kierowcy a nie auta bo wiadomo ze jeden kierowca może zawsze jechać tylko jednym autem, a i ze statystyk mogą sprawdzić jaką ma bezszkodowość i narzucić odpowiedni taryfikator na delikwenta, a tak płaci sie czasem na 2-3auta a i tak kazdym z nich nie mozesz w jednym momencie kierować.. i tak sobie ludzie jeżdzą firmówkami i tłuką na lewo i prawo bo zwyżki lecą na firmy i wypożyczalnie a nie kierowców powodujących szkody/wypadki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, sam mając normalne miejsce wziąłeś z premedytacją "amerykany" więc doszukiwanie się winy tylko w urzędniku jest IMO nie na miejscu :phi:;];)

 

Co do Mito to jakoś większość jeździ z normalnymi taflami i nie narzekają ;)

Na takie rozwiązanie z ubezpieczeniami nie zgodzi się lobby ubezpieczycieli. Z resztą w mojej sytuacji to byłyby 2 polisy zamiast trzech. Czy wyszło by taniej? Nie jestem pewien... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.