Skocz do zawartości

GP Australi


r1sender

Rekomendowane odpowiedzi

po drugim treningu wiele wskazuje na powtórkę z rozrywki z sezonu 2017-3 mocne zespoły Mercedes Ferrari Red Bull- zaskoczenie Haas i Mc Laren8] Renault, Force India bez szału. Najsłabiej wypadł Williams, Torro Roso i SauberAlfa. Ciekawe czy treningi odzwierciedlają faktyczny poziom poszczególnych zespołów:hmm: czekam na kwalifikacje:jem: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu od kiedy wyścigi zniknęły z polsatu  w końcu mogę spokojnie pooglądać. :yay:

Od nowego roku kablówka dodała do swojej  oferty Eleven sport.

Trening już oglądałem.  :oki: :chipsy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, shapyr napisał:

Sirotkin szaleje na torze :hehe: Przedostatni w kwalifikacjach ;]

szału nie robi, Stroll z resztą też, myślałem, że ten ostatni bliżej 10 miejsca będzie. Haas mnie mocno zaskoczył:brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi troszkę Saubera myślałem że choć jednym bolidem wejdą do Q 2.

To samo Mclaern poza pierwszą dziesiątką.

Williams bez komentarza, myślałem że tak będzie.

Ciekawi mnie jakie zniszczenia w bolidzie Botasa po niezłym przywaleniu w bandę 

i czy zdążą dobrze naprawić do wyścigu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścig nudny ale zaskakujący... Ferrari miało farta ze strategią. Haas dramat, widać na powtórkach, że gościa od guzika poniosło ciśnienie.

Spodziewałem się problemów z oponami w Mercedesie, ale chyba układ toru i brak realnej walki im tego oszczędził. Błąd VER też ciekawy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haas to największy przegrany tego GP- szkoda ładnie im szło:oki: Mc Laren i Renault na tym zyskali- Williams cieniutko. Stroll gdyby nie wpadka Haasa nie utrzymałby nawet miejsca z kwalifikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, rwIcIk napisał:

 

IMO Reno ma najładniejszy bolid w stawce. Żółty, gdy patrzeć z przodu i czarny z boku 8]

 

 

Faktycznie Reno fajnie wygląda za to Mclaren strasznie dziwnie wygląda w tych barwach :totalszok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, TADA napisał:

 

Faktycznie Reno fajnie wygląda za to Mclaren strasznie dziwnie wygląda w tych barwach :totalszok:

Jak to McLaren :hehe:

Najważniejsze, że Reno daje napęd :ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, rwIcIk napisał:

Jak to McLaren :hehe:

Najważniejsze, że Reno daje napęd :ok:

 

Cieszy mnie postawa Alonso. Fakt ,dużo farta dzięki potknięciu Haas ale w końcu odrodzenie. Mclaren  zapowiada ,że będzie dużo lepiej. Moje marzenie by Alonso skopał tyłki tym młodym mistrzom, którzy niemal nie wiedza co to walka na torze. Nierealne póki co, wiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.