Skocz do zawartości

LPG do 1.6 vti 120KM peugeot 3008


pawelczekala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem laikiem w tym temacie dlatego potrzeba mi waszej pomocy, planuje kupić peugeot 3008 z w/w silnikiem powiedzcie mi czy zamontuje LPG do tego silnika i jaki to może być koszt???

Podpowiedzcie też gdzie w okolicy Katowice jest jakiś gazownik godny polecenia. Pozdrawiam Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, pawelczekala napisał:

Pisałem 1.6 vti 120 km

Ale to jest chyba to samo co thp montowane w mini? Jezeli sie myle poprawcie mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SebeKK napisał:

Ale to jest chyba to samo co thp montowane w mini? Jezeli sie myle poprawcie mnie. 

No właśnie nie jest, vti ma 120 KM - to prosty, bardzo udany 16 zaworowy silnik PSA, chociaż np. w C-Elysee były problemy z oprogramowaniem.

THP to nieudana konstrukcja BMW, którą byłą montowana w samochodach koncerny PSA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, tomto napisał:

No właśnie nie jest, vti ma 120 KM - to prosty, bardzo udany 16 zaworowy silnik PSA, chociaż np. w C-Elysee były problemy z oprogramowaniem.

THP to nieudana konstrukcja BMW, którą byłą montowana w samochodach koncerny PSA.

Zieki za wyjasnienie. THP to syf jakich mało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tomto napisał:

No właśnie nie jest, vti ma 120 KM - to prosty, bardzo udany 16 zaworowy silnik PSA, chociaż np. w C-Elysee były problemy z oprogramowaniem.

THP to nieudana konstrukcja BMW, którą byłą montowana w samochodach koncerny PSA.

Czyli ogólnie silnik jest jakościowo dobry, a jak on współpracuje z LPG ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2018 o 08:09, steyr napisał:

To jest 1.6 vti czy 1.6 thp? Podaj moc silnika. 1.6 thp ma trochę wad, rozrząd i itp to doczytasz w sieci. Jeśli chodzi o polecane zakłady to w Katowicach masz Silesia Cars i  Davantii.

 

Davanti potrafi skasować dodatkowe PLNy za zdjecie kolektora do wiercenia, a tego nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, 51cent napisał:

 

Davanti potrafi skasować dodatkowe PLNy za zdjecie kolektora do wiercenia, a tego nie robi.

nawiązujesz do afery z Audi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, 51cent napisał:

 

Davanti potrafi skasować dodatkowe PLNy za zdjecie kolektora do wiercenia, a tego nie robi.

Nie wiedziałem, jedno jest pewne renomę się długo buduje. Za to żeby ją zepsuć to nie wiele potrzeba:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, mazi napisał:

o ile nie robią akurat fotek, bo klient zechcial albo na forum trzeba wrzucić :-)

 

 

 

 

Z fotkami to nie problem, silniki powtarzalne i od czego jest internet ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, 51cent napisał:

 

 

Z fotkami to nie problem, silniki powtarzalne i od czego jest internet ;]

U mnie chłopaki robili instalację w Lublinie na Wojciechowskiej.

Spytałem co montują, montowali Hanki. Poprosiłem o Baracudy 130nl. Ok, nie było problemu. Reszta była wg tego co chciałem, tj. sterownik, reduktor, grube faro.

Kolektor ściągacie czy wiercicie bez sciagania? Sciagamy.

Nie wnikałem. Zaufałem.

 

Odebrałem, przy okazji wymienili uszczelniacze wtryskow Pb, zdiagnozowali padającą przepływkę.

Po jakimś czasie na @ wyslali fotki z montazu, kolektor zdjęty, widac wszystko lacznie z nr rejestracyjnym, że był demontowany. Jak ktoś wrzuca fotki kolektora leżącego na warsztacie to faktycznie żaden dowód.

 

Przed montażem dzwoniłem też do rogowskiego, który chciał tysiaka więcej za to samo, a w dodatku poprosił o nową uszczelkę kolektora ssącego, wartą ze 30zł... no już kuźwa jak się ceni jak lord to wstydziłby sie dopominać o uszczelkę... a i tak kolejka na 2 mce do przodu.

 

Nie zawsze ci co dużo fotek wrzucają do galerii na lpg-forum są najlepszym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.