Skocz do zawartości

ktoś tu miał X4?


prebek

Rekomendowane odpowiedzi

@wAgNeR ale chyba się wyprowadziła.

Mam x3 2,0d golas z 2012 a to technicznie to samo. 

Jeździ jak ciężki suv, jest stosunkowo  głośny, dynamika taka se, ale generalnie wszystko z autem OK. Prześwit ma całkiem dobry, napęd stały też daje radę w różnych warunkach więc uniwersalność suv jest. Przestrzeń w środku jak to w bmw trochę cierpi w porównaniu z konkurencją o podobnych wymiarach ale silnik wsadzony wzdłużnie za przednia osią swoje zabiera. Spalanie całkiem akceptowalne. Serwis drogi. 

Mi się nic specjalnego nie popsuło oprócz regulacji halogena pm, ale zdarzają się powtarzające usterki:

1. Stukanie przekładni kierowniczej

2. Poszarpywanie podczas manewrów że skręconymi kołami - zużycie sprzęgieł skrzynki rozdzielczej xdrive

3. Tylna lampa Led

4. Szybkie zużywanie tylnych hamulców przy ostrej jeździe

 

 

A ad Blue nie mam. I jeszcze z usterek pojawiają się hałasy z wtryskiwaczy. Czasami pomaga czyszczenie przez zalanie środka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2018 o 20:26, Harp napisał:

 

2. Poszarpywanie podczas manewrów że skręconymi kołami - zużycie sprzęgieł skrzynki rozdzielczej xdrive

 

zmień olej w x drive i zrób kalibrację i poszarpywanie zniknie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.04.2018 o 14:15, zet napisał:

zmień olej w x drive i zrób kalibrację i poszarpywanie zniknie. 

Może źle się wyraziłem. Mi nic z powyższych na szczęście i jak na razie nie wystąpiło. Niemniej na forum to główne usterki jakie są zgłaszane.

 

Olej w skrzynce rozdzielczej wymieniłem profilaktycznie a aso na ostatnim przeglądzie przed końcem gwarancji zrobiło kalibrację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.