Skocz do zawartości

Jaki parownik 1.6 120KM


Roswell

Rekomendowane odpowiedzi

Mam instalację stag z parownikiem AC R02 w alfie 147 1.6 120KM niestety rozciekł mi się już drugi taki parownik po niezbyt dużym przebiegu.

Czy możecie polecić jakiś inny parownik do tego samochodu który nie powinien sprawiać problemów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a  STAG R01? też ma pozytywne opinie, kupiłem auto z silnikiem 1.8T150 konnym gdzie jest założony taki reduktor , na reduktorze jest przejechane ponad 100tys. i nic się nie dzieje, ale widzę że zraziłeś się do bratniego reduktora;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2018 o 23:47, karolchyla napisał:

Shark 1200. Kompaktowy razem z filtrem. Trzyma cisnienie z motorem 2l i 135 KM.

Pozostanę już chyba przy tym KME.

 

Dnia 31.03.2018 o 04:06, Waldek40 napisał:

a  STAG R01? też ma pozytywne opinie, kupiłem auto z silnikiem 1.8T150 konnym gdzie jest założony taki reduktor , na reduktorze jest przejechane ponad 100tys. i nic się nie dzieje, ale widzę że zraziłeś się do bratniego reduktora;)

Z zewnątrz wyglądają identycznie więc obawiam się że problem mógłby się powtórzyć. Nie wiem czego to jest przyczyną ale to dziwne że już drugi parownik się rozciekł w tym samym miejscu, zastanawiam się czy może nie jest jakoś źle umiejscowiony i jakieś ruchy albo naprężenia przewodów wodnych go uszkadzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.04.2018 o 19:55, Aaron napisał:

Gdzie przepuszcza?

Na gwarancji ? Odesłałes?

Wygląda jak by z jednego z kolanek, niestety już po gwarancji, poprzedni mi wymienili na gwarancji ale teraz usterka wystąpiła odrobinę później (teraz lepiej wyliczyli planowaną trwałość;])

Może by wystarczyło wymienić jakąś uszczelkę, bo chyba można wyciągnąć te kolanka:hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.