Skocz do zawartości

Astra H, jak zbezpieczyć tylne nadola


rocco74

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, i mam pytanko do użytkowników,czym lub jak zabezpieczyć tylne nadkola w Astrze H?Widzę ,że na znanym portalu brak jest tylnych nadkoli do astry h,nie produkują!jakieś inne sposoby ? jakieś maty co nie chłoną wody?

 

 

ps, miałem zabezpieczone dodatkowymi plastikowymi nadkolami w mojej poprzedniej astrze G i powiem wam,że nic nie rdzewiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez miałem w Astrze G dolozone pełne nadkola. Do 19 roku eksploatacji nadkola były całe a okolice wlewu w stanie idealnym. Do Astry h Kombi szukałem i nie znalazłem.  Wnęki kół umylem, odtluscilem i pomalowałem konserwacją w sprayu. Korozji nie zlokalizowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są nadkola w AH, chociaż bardziej pasuje określenie zakola, bo osłaniają tylko tylną część (przykład).

Proponuję zdjąć amortyzatory, umyć dokładnie wnękę (zwłaszcza ranty błotników) i zaaplikować ze dwie warstwy dobrego baranka. Na to siknąć woskiem do profili i powinno starczyć do końca życia Astry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy nie dało by rady dopasować od innego modeli? omega?vectra?

 

Osobiście jestem zwolennikiem nadkoli plastikowych bo sprawdziły się w astrez G i F lub ewentualnie może wykleić takimi matami http://allegro.pl/mata-wygluszajaca-bitumiczna-boll-25-x-50-cm-hit-i7181669634.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.