Skocz do zawartości

Fotelik dla malucha


kubussss

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)
W związku z tym że jest szansa że moja rodzina 👪 się powiększy powoli muszę rozglądać się za fotelikiem do auta. Co polecacie do Tipo SW? Mam też Stilo MW i fajnie gdyby ten fotelik pasował do obu samochodów. Macie jakieś pomysły lub propozycje? 

Miłego wieczoru :) kubussss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem 3x pod rząd foteliki Recaro. Solidne, trwała tapicerka, dalej służą w rodzinie już kolejny raz i dalej jak nowe.

Obecnie dla wygody kupiliśmy drugi fotelik do miejskiego auta żony co by nie przepinać x razy dziennie - najtańszy Cybex z iso-fixem i tu widać różnię w zużyciu, wszystko wyciera się szybciej i trudniej rozmontować do prania.

Co do rozmiaru to najlepiej podjedz pod salon z fotelikami, przymierz pogrymaś i kup taniej na necie. U mnie do mazdy z racji wąskiego siedziska fotelik Recaro jest mocno niestabilny (leży na boczkach) a cybex mieści się miedzy boczkami i jest OK, no ale to specyficzny samochód. Wiec czasami duzo zależy od wyprofilowania fotela.

W tipo oba są OK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to co napisał przedmówca - mamy fotelik Recaro i spisuje się świetnie. Młody przesiadł się do niego niedługo po wyjściu z nosidła i jeździ do dziś, a w maju skończy 5 lat. Można zdjąć tapicerkę i delikatnie wyprać.

Jeśli obydwa auta są wyposażone w isofix, to warto kupić taki, który będzie współpracował z isofixem. Nasz fotelik jest standardowo montowany pasami - plus tego jest taki, że mogę go zamontować na przednim fotelu albo w Uniaku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.