Skocz do zawartości

pismo od SM za niedostosowanie sie do znaku b36


mech88

Rekomendowane odpowiedzi

witam . Dostałem dzisiaj pismo z urzedu Miasta a własciwie z SM  wezwanie w charakterze światka . jak to rozegrać bo nie wiem kto jechał wtedy tym autem . użytkowane przez zemnie , żone  i czasem ojca . zdarzenie sprzed ponad miesiąca. jak to teraz ugryść. Poniżej wezwanie

IMG_20180330_144318.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź na klatę i nie kombinuj ;] opcja najmniej stresująca i zajmująca najmniej czasu. Masz czas i samozaparcie to jako świadek wskaż na siebie a później jako sprawca nie przyjmuj mandatu. Nie będą mieli dowodów, że to ty i nie dostaniesz mandatu za nie wskazanie sprawce jako świadek ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ziolo napisał:

Weź na klatę i nie kombinuj ;] opcja najmniej stresująca i zajmująca najmniej czasu. Masz czas i samozaparcie to jako świadek wskaż na siebie a później jako sprawca nie przyjmuj mandatu. Nie będą mieli dowodów, że to ty i nie dostaniesz mandatu za nie wskazanie sprawce jako świadek ;l

a jaki jest mandat za niewskazanie kierującego ? przecież oni tak łatwo z kasy nie odpuszczą . czy trzeba zabierać jakieś protokoły z przesłuchań czy coś takiego żeby odmówić przyjęcia mandatu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zatrzymanie się na zakazie chyba 100PLN i 1 bodajże punkt (sprawdź dokładnie), za niewskazanie 500PLN bez punktów. No chyba, że sprawa trafi do sądu to można otrzymać do 5000PLN8]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

47 minut temu, Ziolo napisał:

Za zatrzymanie się na zakazie chyba 100PLN i 1 bodajże punkt (sprawdź dokładnie), za niewskazanie 500PLN bez punktów.

Ja ostatnio dostałem propozycję - wskazanie, 100 PLN i jakieś punkty, albo niewskazanie i 100 PLN bez punktów.

Różnica dosyć jednoznaczna i nie pozostawiająca dylematów wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, mech88 napisał:

a jaki jest mandat za niewskazanie kierującego ? przecież oni tak łatwo z kasy nie odpuszczą . czy trzeba zabierać jakieś protokoły z przesłuchań czy coś takiego żeby odmówić przyjęcia mandatu?

 

W takiej sytuacji dostałem kiedyś 50 zł i żadnego punktu. Idziesz do SM, pokazują Ci zdjęcia samochodu zaparkowanego na zakazie, opowiadasz spokojnie jak było, wychodzisz z druczkiem mandatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jakim sensie to piszesz? może iść z nimi pierw na jakąś ugode upomnienie albo coś ,



W takim ze jak nie chcesz przyjac madatu to musisz wykorzytsac nasz ułomny i porabanyvsystem prawny.
A jak chcesz zaplacic to idz przyznaj sie i zrob:
1ce11cd399434f7aec71a387a1acb9de.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



witam . Dostałem dzisiaj pismo z urzedu Miasta a własciwie z SM  wezwanie w charakterze światka . jak to rozegrać bo nie wiem kto jechał wtedy tym autem . użytkowane przez zemnie , żone  i czasem ojca .


Idz i powiedz im to samo co tutaj napisałeś, że na serio nie pamiętasz kto wtedy mógł postawić tam auto. I, że nie masz żadnych mandatów i bardzo Ci przykro i to musiał być na prawdę przypadek. Możliwe, że skończy się na pouczeniu.
Albo powiedz, że doskonale pamiętasz, bo właśnie wtedy zepsuł Ci się samochód, komórka się rozładowała, nikt nie chciał się zatrzymać i Ci pomóc i poszedłeś po pomoc.... Możliwe, że skończy się na pouczeniu.
Wybór należy do Ciebie.

Wysłane z Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.