Skocz do zawartości

SWAP radia Nissan QQ


keller

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

powiedzcie czy da się to zrobić pod względem technicznym i legalnym, tak aby nie utracić gwarancji.

Rozchodzi się o zmianę radia podstawowego w QQ z 2016 r. na radio z nawigacją. Chodzi mi o zmianę na oryginalne radio/stację multimedialną z dużym ekranem, nawigacją i jakby się udało kamerą cofania. Serwis gdzie się serwisuje dany QQ mówi że jedynie może założyć uniwersalną stację multiedialną (pewnie z allegro) na androidzie. A ja chciałbym zrobić podmiankę z oryginału na oryginał ale w wyższej wersji.

 

Z takiego czegoś: 

WCimBD

 

na takie coś: 

https://goo.gl/vaL4K6

http://allegro.pl/nawigacja-nissan-qashqai-ii-2016-i7159525038.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam być szczery, to jeśli chcesz wydać $$$ to kup dedyka na Ali:

https://www.youtube.com/watch?v=E5tC_MzsJTU

 

ale jeśli nadal chcesz kupic NC3 to nie sadzę, żeby był problem, choć pewnie twoje auto nie ma w instalacji anteny GPS...

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez uwazam, ze sens kupowania oem navi jest slaby. Jakos tych map pozostawia wiele do zyczenia a ceny aktualizacji zabijaja. Moja siotra ma connecta w Juke. Na poczatku kombinowalismy z aktualizacjami ale obecnie plus calej imprezy jest taki, ze jest wyswietlacz do kamery cofania i sie wygodniej obsluguje radio :)

Dobry Chinol na andrucie i bedziesz zadowolony. A ten 10.1" z linka Pado wyglada super. Chyba nie widzialem tak duzego displaya jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie szukałbym czegoś z gałką głośności. 

Sam jestem obecnie na etapie szukania dedykowanego navi do Swifta dla :piekna: i mam rozkmine, ktory android itp. Bo z prockiem to raczej im wiecej tym lepiej, RAM też. Ale i tak nie ma pewnosci jak to bedzie finalnie grało :( bo mialem kiedys u ojca dedykowana stacje do Lancera sciagana od Chinczyka i grało tragicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Dnia 17.04.2018 o 15:26, Filipfm napisał:

Osobiscie szukałbym czegoś z gałką głośności. 

Sam jestem obecnie na etapie szukania dedykowanego navi do Swifta dla :piekna: i mam rozkmine, ktory android itp. Bo z prockiem to raczej im wiecej tym lepiej, RAM też. Ale i tak nie ma pewnosci jak to bedzie finalnie grało :( bo mialem kiedys u ojca dedykowana stacje do Lancera sciagana od Chinczyka i grało tragicznie.

Gorzej niż std naglośnienie Suzuki i Nissana nie powinno raczej. Miałem Splasha, mam Pulsara, to co dostarczają te audio jako dźwięk radia jest po prostu kompromitujące. Co ciekawe w przypadku CD jest nieco lepiej 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.