Skocz do zawartości

Kluczyk croma


frik69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem fiacika tylko z jednym kluczykiem. Chce sobie dorobić drugi tylko pytanie czy jak kupię kluczyk od innej to się go zaprogramuje do mojej czy jest jakaś duża zamota. Może jest jakiś trik żeby samemu zaprogramować kluczyk. Przerabiał ktoś taki temat 

DB27EC49-7C69-4DEB-8E58-8E7A6B8D6266.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jest to takie proste..

Możesz kupić kluczyk w ASO fiata za około 1000 zł z programowaniem choć podobno już ich nawet tam niema..

Możesz skorzystać z usługi na znanym portalu aukcyjnym gdzie za 400 zł dorobią ci kluczyk ( należy podjechać z autem do takiego specjalisty ), którym odpalisz auto ale nie otworzysz go ( nie działać będą funkcje pilota )

Kupno innego kluczyka nic nie da... układ na którym bazuje ten system jest bardzo trudny do obejscia choć podobno jest kilku magików którzy to złamali na świecie ( Włochy )...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś kosmos 400zl na półprodukt niedziałający, widziałem wlasnie na  aledrogo ze dorabiają tylko samo odpalanie. Dobre i to ale nie za takie siano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, frik69 napisał:

To jakiś kosmos 400zl na półprodukt niedziałający, widziałem wlasnie na  aledrogo ze dorabiają tylko samo odpalanie. Dobre i to ale nie za takie siano.

Niestety... to jedyna opcja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 9.04.2018 o 19:06, Lisek napisał:

Niestety... to jedyna opcja...

ja w swoim Citroenie miałem podobny wybór- miałem 1 kluczyk i uszkodzony bębenek w drzwiach) zakup kluczyka za 500zł i miałbym wtedy 1 zwykły i 1 scyzoryk i nie miałbym sprawnego zamka w drzwiach, albo zakup takiego zestawu...

 

http://allegro.pl/fiat-croma-ii-1-9-jtd-zestaw-startowy-0281012897-i6595168230.html

 

do cytryny wyrwałem taki zestaw za 330zł z 2 scyzorykami i wszystkim co potrzebuję, swój wystawiłem na allegro i sprzedął się. Całość kosztowała mnie 100zł (swój wystawiłem taniej) a teraz mam komplet ori klamotów. Może takie rozwiązanie będzie tańsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2018 o 22:05, kox napisał:

ja w swoim Citroenie miałem podobny wybór- miałem 1 kluczyk i uszkodzony bębenek w drzwiach) zakup kluczyka za 500zł i miałbym wtedy 1 zwykły i 1 scyzoryk i nie miałbym sprawnego zamka w drzwiach, albo zakup takiego zestawu...

 

http://allegro.pl/fiat-croma-ii-1-9-jtd-zestaw-startowy-0281012897-i6595168230.html

 

do cytryny wyrwałem taki zestaw za 330zł z 2 scyzorykami i wszystkim co potrzebuję, swój wystawiłem na allegro i sprzedął się. Całość kosztowała mnie 100zł (swój wystawiłem taniej) a teraz mam komplet ori klamotów. Może takie rozwiązanie będzie tańsze

Tak ale trzeba trafić na ten sam model silnika ... z /bez DPFa... a i tak bez osiowania się nie obejdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Grubo nie bede wymieniał połowy samochodu. Nowymi mercami odjeżdżają bez kluczyka a do fiacika nikt kluczyka nie potrafi dorobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.