Skocz do zawartości

GOLF R - chip ?????


mati1.6dohc

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

pytanie grzecznościowe od mojego kumpla, który na VW zna się tak jak i ja, ale kupuje R. Kilkuletniego.

 

Gdzie można wieśwagena zczipować / zawirusować etc w Mazowieckim ? 

Typ wymyślił, że wzmocni już bardzo mocne auto.

A moze odradzać ? Nie wiem co o tym myśleć.

 

Jaka jest Wasza opinia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R-performance - ogarniają fajne wydumki z grupy VAG.

 

Co do auta to niech kolega sprawdzi czy już nie jest zrobiony, bo takiego auta raczej nie kupił nikt tylko po to żeby w niedzielę do kościoła jeździć :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Piotrus napisał:

Co do auta to niech kolega sprawdzi czy już nie jest zrobiony, bo takiego auta raczej nie kupił nikt tylko po to żeby w niedzielę do kościoła jeździć :hehe:

dlaczego nie ?

Kolega kupił kilka miesięcy temu dla żony S3 a rozważał też Golfa R (miał GTI). Auto na dojazdy do pracy, dowożenie dzieci oraz do kościoła :hehe:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Piotrus napisał:

R-performance - ogarniają fajne wydumki z grupy VAG.

 

Co do auta to niech kolega sprawdzi czy już nie jest zrobiony, bo takiego auta raczej nie kupił nikt tylko po to żeby w niedzielę do kościoła jeździć :hehe:

 

Nie . Auto naszego kolegi. Taki sam rajdowiec :hehe: jak i my :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sherif napisał:

dlaczego nie ?

Kolega kupił kilka miesięcy temu dla żony S3 a rozważał też Golfa R (miał GTI). Auto na dojazdy do pracy, dowożenie dzieci oraz do kościoła :hehe:.

To standard-kupujemy auto dla żony które jest tak naprawdę zabawką dla męża. Moja jeździ na codzień nadłubanym 1.8tsi, kolega kupił swojej Mini JCW i u Ciebie pewnie było podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R-Performance :ok:

Niestety kontakt telefoniczny praktycznie niemożliwy - trzeba pisać na FB lub podjechać.

 

Dlaczego odradzać? Po samym programie z 300 robi się ok 370hp (mowa o VII). Warto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Piotrus napisał:

To standard-kupujemy auto dla żony które jest tak naprawdę zabawką dla męża. Moja jeździ na codzień nadłubanym 1.8tsi, kolega kupił swojej Mini JCW i u Ciebie pewnie było podobnie.

 

moja też jeździ JCW ;]

 

Dzięki za porady i wskazówki - już przekazałem :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje 1.8TSI auto też robił Rogal, znany jako R-performance, naprawdę polecam. Przez program zrobiony gdzieś przy 120kkm 3 lata temu, dzisiaj jest 160kkm i nie była najmniejszych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Piotrus napisał:

Moje 1.8TSI auto też robił Rogal, znany jako R-performance, naprawdę polecam. Przez program zrobiony gdzieś przy 120kkm 3 lata temu, dzisiaj jest 160kkm i nie była najmniejszych problemów.

 

Fajowo. 

Zapytam go o JCW od mini. Bo się wlecze 8]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, mati1.6dohc napisał:

 

Fajowo. 

Zapytam go o JCW od mini. Bo się wlecze 8]

W bejcy ten silnik kręci się do 280 kucy samym softem, tylko nie wiem czy na 100% w 320i i u Ciebie siedzi to samo turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

znaleźliśmy /do MINI i do Golfa/:

 

HP FACTORY

Większą moc w samochodzie uzyskamy dzięki modułowi renomowanej niemieckiej marki DTE Systems

... nasz moduł, wie na jakich obrotach pracuje silnik - inne tego nie potrafią. Chyba sam Pan przyzna, że modyfikacja auta bez wiedzy o obrotach jest mało logiczna i mało bezpieczna. Oznacza to też, że możemy uzyskać wyższe przyrosty niż jakikolwiek inny produkt na rynku, bo możemy zadawać inne parametry np. przy 2000 obrotów, a inne przy 3800.

Spodziewane przyrosty to około +35-40KM i 50-60Nm.

Moduł PowerControl X (z aplikacją mobilną i warm-up timerem)

/to o MINI, do golfa mówią o max +50 KM/

http://hpfactory.pl/produkt/john-cooper-works-all4-231km170kw-1998-ccm/powercontrol-x-3384/

 

 

Czy rajdowcy z AK mają opinię na temat powyższej firmy ? /dogodna lokalizacja jest plusem/

 

edit: i czekam na info od Rperformance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.