Skocz do zawartości

Do osób z dpfem w Cromie


Kazu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy byli byscie zaintersowani takim czymś:

 

Jest możliwość wykonania tego przez firme eculab, ale potrzebują więcej chętnych osob.

Na fiatklubpolska, powstaje lista kto by chciał  ten dpf monitor, i chcemy potem ta liste wyslac do wlasciciela eculab.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Eculab ma jak widać głęboko w poważaniu wszystko, bo napisałem i nawet nie odpisali.

Zostaje kontrolowanie dpfu przez apkę, lub u ludzi w cromach po fl spróbować diodę zamontować.W 8v działa, w 16v po FL nie wiem.Wiem że w naszej cromie przed fl nie działa dioda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Kazu napisał:

Eculab ma jak widać głęboko w poważaniu wszystko, bo napisałem i nawet nie odpisali.

Zostaje kontrolowanie dpfu przez apkę, lub u ludzi w cromach po fl spróbować diodę zamontować.W 8v działa, w 16v po FL nie wiem.Wiem że w naszej cromie przed fl nie działa dioda.

Szczerze to wolalbym wskaznik zapelnienia filtra niz tylko diode bo wypalanie akurat widac/czuc po wzroscie spalania chwilowego, zawsze na chwilowym jezdze, i taka inna burczaca, ciezka praca silnika.

Niestety nie znalazlem apki na androida co zagada z moja 8V, a to byloby idealne a nie bieganie z lapkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fanlan napisał:

Szczerze to wolalbym wskaznik zapelnienia filtra niz tylko diode bo wypalanie akurat widac/czuc po wzroscie spalania chwilowego, zawsze na chwilowym jezdze, i taka inna burczaca, ciezka praca silnika.

Niestety nie znalazlem apki na androida co zagada z moja 8V, a to byloby idealne a nie bieganie z lapkiem.

AlfaOBD próbowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez jest apka na androida, i gra zarówno z 8v i jak i 16v.dpf monitor dla alfa 159 u fiat, taka nazwe ma apka.

Od prawie roku używam jej w naszej cromie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, tom111 napisał:

AlfaOBD próbowałeś?

Owszem, i chyba moj ELM cos spartaczony jest bo ani DPF Monitor nie widzi ani alfa ODB.

Tom masz moze na probe jakis BT coby sprawdzic u mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

icar2 kupiony, poki cow drodze, zobaczymy, jak zagada pifko stawiam, jak nie  oddaje i zapominam o kombinowaniu. Pomysl bardziej by nie biegac z lapkiem i miec cos pod reka np na wyjezdzie.

na DPFa nie narzekam, wypala sie co 700-1900km wiec miod malina, ostatnio  K2 wyplukalem i  wypalil sie  w trasie elegancko po bledzie 1206

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.