Skocz do zawartości

Yaris II obroty silnika


grzess

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka jest prawidłowa wartość obrotów silnika w Yarisce II 2007 r. 1300 cm3 na biegu jałowym?

 

Ostatnio żona coś narzekała i siadłem do jej samochodu. Obrotomierz pokazał 4 kreski czyli ok 400 obrotów.

 

Ponadto zauważyłem że po odpaleniu silnika obroty chcą spaść prawie do zera a dopiero później wchodzą na ww. pułap.

 

Ktoś coś wie na ten temat?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w porządku.

Wczoraj wracając z pracy żona wstąpiła z Yariską do warsztatu.

Podłączenie kompa nic nie pokazało ale pracownik pomyślał trochę i przeczyścił przepustnicę i pomogło!

 

Teraz jest na biegu jałowym ok 800 obrotów a żona twierdzi że jej autko dużo lepiej chodzi,

bo przedtem bała się ruszać ze świateł że jej zgaśnie.

 

Jedna rzecz mnie tylko zastanowiła - w warsztacie powiedzieli jej że po wymianie akumulatora (dwa dni wcześniej wymieniłem)

trzeba przeczyścić przepustnicę - co ma piernik do wiatraka?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, grzess napisał:

Jedna rzecz mnie tylko zastanowiła - w warsztacie powiedzieli jej że po wymianie akumulatora (dwa dni wcześniej wymieniłem)

trzeba przeczyścić przepustnicę - co ma piernik do wiatraka?

po odpięciu akumulatora czasem trzeba robić adaptację. Jak przepustnica jest brudna to samochód sam nie umie jej sobie dobrze ustawić, w tedy czyszczenie często pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gregs0N napisał:

po odpięciu akumulatora czasem trzeba robić adaptację. Jak przepustnica jest brudna to samochód sam nie umie jej sobie dobrze ustawić, w tedy czyszczenie często pomaga.

OK!

Dzięki za info!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.