Skocz do zawartości

Które wybrać?


luter78

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, mack1805 napisał:

Uniroyal.Troche głośny ale za te pieniądze robi swoje zwłaszcza na mokrym:oki:

Z własnego doświadczenia napiszę, że byłem bardziej zadowolony z Rainexpert 2 niż Rainexpert 3. Oba rodzaje były używane w tym samym aucie - Grand Scenic.

Te nowsze szybciej się kończyły i jakoś wcale nie były rewelacyjne na deszczu, gorsze niż 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, biniu napisał:

Te nowsze szybciej się kończyły i jakoś wcale nie były rewelacyjne na deszczu, gorsze niż 2.

To że "szybko" (pojęcie względne zależy od wielu czynników) się zużywają znaczy że dobrze "kleją" do drogi, a to jak wiadomo w podbramkowej sytuacji może być decydujące.Wole opony które wytrzymaja te 2 sezony (ok 50tys.km na letnich) ale wiem cały czas panuje nad samochodem i że dojade cały do celu niż takie które będą jak z plastiku, ładnie wyglądały, miały bieżnik gruby ale prowadzenie będzie delikatnie mówiąc słabe.Odnośnie jazdy po mokrym mam rainexperty w firmowej skodzie i robią robote.Do tego stopnia jestem zadowolony z tych opon że jakieś 3tyg temu do prywatnego auta kupiłem komplet 4szt. rainsport 3 i tylko utwierdziłem się w słuszkości wyboru.Wiadomo są i opony lepsze z tym że kosztują zdecydowanie więcej.W swojej klasie cenowej poki co moim zdaniem są w pierwszej 3 godnych polecenia:oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mack1805 napisał:

To że "szybko" (pojęcie względne zależy od wielu czynników) się zużywają znaczy że dobrze "kleją" do drogi, a to jak wiadomo w podbramkowej sytuacji może być decydujące.Wole opony które wytrzymaja te 2 sezony (ok 50tys.km na letnich) ale wiem cały czas panuje nad samochodem i że dojade cały do celu niż takie które będą jak z plastiku, ładnie wyglądały, miały bieżnik gruby ale prowadzenie będzie delikatnie mówiąc słabe.Odnośnie jazdy po mokrym mam rainexperty w firmowej skodzie i robią robote.Do tego stopnia jestem zadowolony z tych opon że jakieś 3tyg temu do prywatnego auta kupiłem komplet 4szt. rainsport 3 i tylko utwierdziłem się w słuszkości wyboru.Wiadomo są i opony lepsze z tym że kosztują zdecydowanie więcej.W swojej klasie cenowej poki co moim zdaniem są w pierwszej 3 godnych polecenia:oki:

 

od "trzech samochodów" używam tych opon

poza szybszym zużyciem same zalety

 

przy normalnej jeździe oceniam że kpl opon starczy na ok 50 tys (opony będą wtedy miały ok 3mm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.