Skocz do zawartości

Pierwszy wyjazd w tym sezonie


woox

Rekomendowane odpowiedzi

Na jesieni kupiłem sobie nowy używany skuter Yamaha Majesty 250 i zaraz wstawiłem do garażu na zimowanie, Zima była przez to koszmarnie długa. No ale w końcu sezon czas zacząć, dwa tygodnie temu motorek odpaliłem do mechanika na przegląd i przygotowanie do sezonu. Nowe płyny i opony, reszta przejrzana- jest ok. W piątek pojechałem w dawno zaplanowaną trasę z Konina do Helu (380  km). Połowa piątku i cała sobota na zwiedzanie militariów i wiosenne plażowanie, jakaś rybka i w niedziele powrót. Wycieczka genialna, jazda super tylko jak mówią w skeczu Kabaretu moralnego niepokoju- najgorszy jest wiatr. Mocno rzucało maszyną i trzeba było się pilnować, ale to tylko drobna niedogodność w całości. Do Helu jechałem autostradą a do domu krajówkami. Autostradą szybciej, ale nudno, także krajówkami było przyjemniej.  Kilka fotek z wyprawy.

1.jpg.b54858ce22875c2e8b1e793c35cd2ecc.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.04.2018 o 00:05, woox napisał:

W piątek pojechałem w dawno zaplanowaną trasę z Konina do Helu (380  km). 

O, witam krajana! :) Też czasem lubię wyskoczyć na rybkę nad morze, ale u mnie to zazwyczaj rano wyjazd, popołudniu powrót. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.