Skocz do zawartości

Znowu w siodle....


Pidu

Rekomendowane odpowiedzi

Przerwa trwała tylko 20 lat . Początki bardzo ostrożne, ale z każdym kilometrem było lepiej, a po 15km czułem się w miarę zrelaksowany. Poszło łatwiej niż myślałem.

 

Chyba jeszcze wyskoczę na wieczorną przejażdżkę

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Również miałem bardzo długą przerwę, ale za uczuciem wiatru we włosach i meszek w zębach tęskniłem. Choć lubię duże motocykle sam turlam się małą 200-czką. Rozsądek ? może obawa ? Ale frajda jest i jak to mówią- w starym piecu diabeł pali...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2018 o 20:29, rwIcIk napisał:

Ja nie siedziałem na motorze 28 lat 8]

I już chyba bym się nie zdecydował ;]

 

 

Ja też miałem 28 lat przerwy, ale już trzeci sezon pomykam 31 letnią VT700C :vibra:.

Słowo klucz "chyba", czyli tli się jeszcze w Tobie żar i jest nadzieja.:bananevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromną frajdę z jazdy, ale jeszcze większą z faktu, że moja córa (lat niemal 11) zakochała się w jeździe. Miałem obawy czy się nie wystrzaszy jej choćby prędkość, ale nic z tych rzeczy. Częściej jeżdżę z nią niż sam :-) Jako pasażer zachowuje się wzorowo. Już podpytuje od ilu lat może mieć skuter...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pidu napisał:

Mam ogromną frajdę z jazdy, ale jeszcze większą z faktu, że moja córa (lat niemal 11) zakochała się w jeździe. ........ Już podpytuje od ilu lat może mieć skuter...

Dotknałeś innego problemu. Sam mam córke, ma dopiero 8 lat ale lubi posiedzieć na moim motocyklu. I nie wiem czy powinienem rozwijać w niej zainteresowanie do motocykli czy może zaszczepić w niej obawy przed jazda motocyklami. A wszystko przez niebezpieczeństwo jakie taka jazda powoduje. Ale tak mysle za pare lat i tak koledzy będą jej proponować przejażdżke motocyklem, to może lepiej żeby była świadoma czym to grozi i miała już wyuczone podstawy aby z byle kimś nie siadać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Pyrekcb napisał:

OT - geriatria normalnie, 20 lat 2x28 lat, bardzo długa przerwa... ;l ;l ;l

 

Ja tam nie miałem żadnej przerwy.... :ee:

Za to 23 (+2 nielegalne :spy:) lata jazdy... :cat:  Żeby nie było za młodo....   ;l ;l ;l

 

Jak to mówią, lepiej późno niż później ;].

Właśnie rozkminiam czy nie przesiąść się na CBF600 lub xj6. :hmm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotknałeś innego problemu. Sam mam córke, ma dopiero 8 lat ale lubi posiedzieć na moim motocyklu. I nie wiem czy powinienem rozwijać w niej zainteresowanie do motocykli czy może zaszczepić w niej obawy przed jazda motocyklami. A wszystko przez niebezpieczeństwo jakie taka jazda powoduje. Ale tak mysle za pare lat i tak koledzy będą jej proponować przejażdżke motocyklem, to może lepiej żeby była świadoma czym to grozi i miała już wyuczone podstawy aby z byle kimś nie siadać. 
Ze swojej strony staram się uświadamiać córkę o zagrożeniach jazdy motocyklem. Nie chcę jej zniechęcać, a raczej edukować, zaszczepić zdrowy rozsądek, odpowiednie nawyki. Wiadomo, że jazda jest niebezpieczna, ale nadejdzie moment, że nie będziemy mogli jako ojcowie zabronić im jazdy i lepiej by wtedy były przygotowane odpowiednio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.