Skocz do zawartości

Zestaw do wymiany płynu / odpowietrzania hamulców


gandw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jak się spisują takie tańsze zestawy do podciśnieniowego odpowietrzania / wymiany płynu hamulcowego? 

 

Czy takie urządzenie da radę z takimi najtańszymi kompresorami typu za 300zł z Casto? Na logikę to chyba zbyt dużej wydajności powietrznej nie potrzebuje, zawsze można robić przerwy odpowietrzając w warunkach domowo-garażowych. 

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze jezeli nie prowadzisz warsztatu gdzie moglbys to wykorzystac i zarobic na zwrot zakupu to interes nieoplacalny. Ja kiedys myslalem nad zakupem takiego czegos lecz zadalem sobie pytanie ile razy tego uzyje? 

Dlatego plyn wymieniam klasycznie...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2018 o 10:30, gandw napisał:

Witam!

 

Jak się spisują takie tańsze zestawy do podciśnieniowego odpowietrzania / wymiany płynu hamulcowego? 

 

Czy takie urządzenie da radę z takimi najtańszymi kompresorami typu za 300zł z Casto? Na logikę to chyba zbyt dużej wydajności powietrznej nie potrzebuje, zawsze można robić przerwy odpowietrzając w warunkach domowo-garażowych. 

 

Dzięki!

Mam i używam, najczęściej przy motocyklach. Wbrew pozorom pobiera sporo powietrza. Zestaw się sprawdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taki zestaw kosztuje koło 60zł, więc pewnie tyle co jedna wymiana płynu u mechanika. Gdyby miał ułatwić zadanie i umożliwić wymianę płynu w pojedynkę to może warto kupić. Tylko właśnie nie wiem czy da radę na takim małym kompresorze, bo nie będę kupował większego tylko pod ten zestaw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.