Skocz do zawartości

opona, pękniecie/rozcięcie


hektor

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, docent11 napisał:

Zobaczymy jaka będzie twoja kontrola przy 120km/h Ja bym wymienił

Rozumiem że Ty przed każdą jazdą sprawdzasz swoje opony? Ja to uszkodzenie zobaczyłem przez przypadek i nie wiem jak długo już jest, powietrze nie uchodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że to rozcięcie tylko na wartswie ścieralnej, bez naruszenia konstrukcji, czyli nic strasznego. Na wszelki wypadek skonsultuj się z gumiarzem, ale wygląda na to, że można jeździć. 

Swoją drogą patrząc na znaczniki tej oponie już niedużo zostało, więc tym bardziej olać i dojeździć ją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wladmar napisał:

Wygląda na to, że to rozcięcie tylko na wartswie ścieralnej, bez naruszenia konstrukcji, czyli nic strasznego. Na wszelki wypadek skonsultuj się z gumiarzem, ale wygląda na to, że można jeździć. 

Swoją drogą patrząc na znaczniki tej oponie już niedużo zostało, więc tym bardziej olać i dojeździć ją. 

mięsa na tej oponie jest jeszcze od groma, spokojnie bedzie ponad 6mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, hektorek napisał:

Rozumiem że Ty przed każdą jazdą sprawdzasz swoje opony? Ja to uszkodzenie zobaczyłem przez przypadek i nie wiem jak długo już jest, powietrze nie uchodzi

To po co pytasz jak przed napisaniem tego tematu wiedziałeś ze będziesz jeździł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.