Skocz do zawartości

Dzieciowóz do 20-25k?


Tomasso

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem wątek o kombi 2+2, tam limitem było 40K, jak się zastanawiam nad czymś do 20-25K, benzyna do zagazowania.

 

(Grande) Scenic, Mazda 5, Trajet, Zafira, co tam jeszcze sensownego jest? Najlepiej z osobnymi fotelami zamiast kanapy.


I żeby się nie psuło mimo wieku.

 

Przywiozę sobie z Reichu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Tomasso napisał:

Czytałem wątek o kombi 2+2, tam limitem było 40K, jak się zastanawiam nad czymś do 20-25K, benzyna do zagazowania.

 

(Grande) Scenic, Mazda 5, Trajet, Zafira, co tam jeszcze sensownego jest? Najlepiej z osobnymi fotelami zamiast kanapy.


I żeby się nie psuło mimo wieku.

 

Przywiozę sobie z Reichu

 

Zaproponuję coś innego, Honda crv 2gen po lifcie z 2.0 16v 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tomasso napisał:

Czytałem wątek o kombi 2+2, tam limitem było 40K, jak się zastanawiam nad czymś do 20-25K, benzyna do zagazowania.

 

(Grande) Scenic, Mazda 5, Trajet, Zafira, co tam jeszcze sensownego jest? Najlepiej z osobnymi fotelami zamiast kanapy.


I żeby się nie psuło mimo wieku.

 

Przywiozę sobie z Reichu

 

 

Kolega z 3 dzieciaków  (4,5,6 lat) pomyka już 3 lata Mazdą 5 w benzynie, bez gazu, (bo gaz to zło) i jest bardzo zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem w trakcie poszukiwania samochodu i po sprawdzeniu na Allegro i OtoMoto zawędrowałem [do pewnej firmy]. Nic u nich co prawda jeszcze nie kupiłem, ale zbierają bardzo dobre opinie. Sprzedają tylko auta pokontraktowe, z polskich salonów i pełną historią serwisową. Mają naprawdę spory wybór. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Domino napisał:

Też jestem w trakcie poszukiwania samochodu i po sprawdzeniu na Allegro i OtoMoto zawędrowałem na Master1.pl. Nic u nich co prawda jeszcze nie kupiłem, ale zbierają bardzo dobre opinie. Sprzedają tylko auta pokontraktowe, z polskich salonów i pełną historią serwisową. Mają naprawdę spory wybór. 

Wow, koniecznie musze tam pojechac! Na pewno cos u nich kupie. Maja swietna rekomendacje! 😚😚😚

A w temacie moze espace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.