Skocz do zawartości

Motoszkoła Suzuki


1Marek1

Rekomendowane odpowiedzi

Zapisałem się na Motoszkołe Suzuki (dla właścicieli Suzuki). I się zastanawiam czy warto? Druga sprawa ciekawe dlaczego skoro w Krakowie jest od zeszłego roku tor do ćwiczeń na którym w 2017 r odbyła się Motoszkoła, w tym roku robia ja w Tryńcu (Czechy, okolice Cieszyna).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, 1Marek1 napisał:

Zapisałem się na Motoszkołe Suzuki (dla właścicieli Suzuki). I się zastanawiam czy warto? Druga sprawa ciekawe dlaczego skoro w Krakowie jest od zeszłego roku tor do ćwiczeń na którym w 2017 r odbyła się Motoszkoła, w tym roku robia ja w Tryńcu (Czechy, okolice Cieszyna).

- napewno warto! na moto szkoleń nigdy za wiele. z 10 lat temu też byłem, po zakupie nowego bandita:oki:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

No i jestem juz po zajęciach. Jezdiliśmy po super torze w Tryncu w Czechach a zajęcia polegały na nauce pokonywania zakretów i wiraży. Żadnych slalomów nie było. Pod koniec zajęć zaczeło padać i jazdy skrócono o 1 godz. Potem powrót w ulewie od Cieszyna az do Bielska -B. Pozlecam i chyba bede jezdził już co rok.

 

IMG_20180609_115611.jpg

IMG_20180609_132942.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.