Skocz do zawartości

Odkurzacz samochodowy na 12 V - jaki ?


Portal

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Portal napisał:

Witam

Chcę zakupić do samochodu służbowego odkurzacz ręczny na 12 V (do zapalniczki), z rożnymi akcesoriami (rura, szczotka itp). Co byście polecili aby był dobry i miał dużą moc ssania (odkurzaniu głównie wykładziny z piachu itp).

 

Duża moc - a to jest wykonalne?

 

Gniazdo zapalniczki masz bezpiecznik przeważnie 10 A

Prąd 10 A przy napięciu ładowania 14 V da moc około 140 W.....

 

:hmm:

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Duża moc - a to jest wykonalne?

 

Gniazdo zapalniczki masz bezpiecznik przeważnie 10 A

Prąd 10 A przy napięciu ładowania 14 V da moc około 140 W.....

 

:hmm:

 

 

 

Kolega dobrze to podsumował. Mam Black&delera pivot czy jakoś tak. Używam i w autach i na Lajbie...ale nic nie zastąpi klasyka albo podjechania na stację ..... niestety 

...

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Portal napisał:

Witam

Chcę zakupić do samochodu służbowego odkurzacz ręczny na 12 V (do zapalniczki), z rożnymi akcesoriami (rura, szczotka itp). Co byście polecili aby był dobry i miał dużą moc ssania (odkurzaniu głównie wykładziny z piachu itp).

Zapomnij - żaden nie ma wystarczająco dobrej mocy żeby miał on jakiś sens. Ograniczeniem jest gniazdo zapalniczki (zazwyczaj do 180W).

Lepiej podjechać na stację i wrzucić 2zł.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Dnia 27.04.2018 o 17:57, Joki napisał:

Jeśli już to akumulatorowy. Niektóre wciągną coś tam więcej niż okruszki.

Te do gniazda zapalniczki są do niczego.  

Akumulatorowy np jaki? Wybór ogromny, ale jakość niewiadoma. 

Szukam czegoś podręcznego do domu i do auta. Myślę o ręcznym lub bezprzewodowym pionowym z odłączanym ręcznym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mati_lecha napisał:

Akumulatorowy np jaki? Wybór ogromny, ale jakość niewiadoma. 

Szukam czegoś podręcznego do domu i do auta. Myślę o ręcznym lub bezprzewodowym pionowym z odłączanym ręcznym. 

Jeśli chcesz tani i dobry to jest xiaomi jimmy jv51. Używam takiego w domu jako "codzienna miotła", która w zasadzie zastąpiła zwykły odkurzacz.

Do samochodu nadaje się świetnie, chociaż przydała by się ssawka z twardszą szczotką, żeby lepiej przeczesać dywanik.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Azbest napisał:

Jeśli chcesz tani i dobry to jest xiaomi jimmy jv51. Używam takiego w domu jako "codzienna miotła", która w zasadzie zastąpiła zwykły odkurzacz.

Do samochodu nadaje się świetnie, chociaż przydała by się ssawka z twardszą szczotką, żeby lepiej przeczesać dywanik.

Wygląda ciekawie. Szkoda, że te ręczne nie mają jakieś rury z małą ssawką, bo do auta takie coś byłoby idealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mati_lecha napisał:

Wygląda ciekawie. Szkoda, że te ręczne nie mają jakieś rury z małą ssawką, bo do auta takie coś byłoby idealne.

jest mała ssawka, która dojdzie do 90% miejsc ... a giętkie akcesoryjne rury też widziałem

 

Stretch-Hose-Soft-Brush-for-Xiaomi-JIMMY

Edytowane przez Azbest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mati_lecha napisał:

O właśnie :)

a gdzie coś takiego można dokupić?

"Stretch-Hose-Soft-Brush" dla xiaomi jimmy jv51

 

pierwszy link z google -> https://www.geekbuying.pl/en/accessories/562-stretch-hose-soft-brush-kit-for-xiaomi-jimmy-jv51-vacuum-cleaner-gray.html

Edytowane przez Azbest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akumulatorowy np jaki? Wybór ogromny, ale jakość niewiadoma. 
Szukam czegoś podręcznego do domu i do auta. Myślę o ręcznym lub bezprzewodowym pionowym z odłączanym ręcznym. 
Z Lidla z serii x20v. Kupiłem taki za 79zł bez akumulatora, bo miałem już inne narzędzia z akumulatorami z tej serii. Loda nie zrobi, ale ciągnie ok. ;)

Wysłane z mojego iPhone XS Max przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.